"Nemožné neexistuje"

Ing. Mgr. Lukáš Dibdiak

Přijímačkový mentor, autor projektu

Přes 10 let výuky a více než 3000 odučených studentů

Přípravě budoucích lékařů se věnuji od roku 2010 a první výukové video jsem natočil v roce 2013.

Ale pěkně popořádku... Po skončení střední školy - OBCHODNÍ AKADEMIE (NE GYMNÁZIUM) jsem v roce 2005 úspěšně absolvoval přijímačky na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kdy jsem se umístil na 7. místě. Po absolvování magisterského studia jsem na 1LF pokračoval v PhD. studiu v oboru Lékařská Biofyzika (V průběhu magisterského studia jsem si ještě odskočil vystudovat Ing. studium na Fakultu biomedicínského inženýrství na ČVUT).

8 let jsem na 1. lékařské fakultě vyučoval předměty biofyzika a zdravotnická informatika pro obory všeobecného a zubního lékařství. Vedl jsem praktická cvičení, přednášel i zkoušel. 2 krát jsem byl oceněn děkanem fakulty za umístění v první desítce nejlepších pedagogů fakulty, na základě oficiální ankety hodnocení výuky studentů (https://1url.cz/@nejlepsiUcitele).

Přijímačkový mentoring

S vášní rozvíjím moji zálibu naslouchat studentům, vcítit se do jejich problémů a hledání nejlepšího možného řešení. Jsem expertem na přijímačkový mentoring – sestavení individuálního studijního plánu studenta, s následnou několika stupňovou kontrolou plnění a revizi. Se svým studentem/kou, vždy společně hledáme cestu, jak překonat těžké chvíle v průběhu přípravy. Právě ve chvílích, ve kterých by to už 90 % lidí vzdalo, se snažíme nalézt cestu, sílu a schopnost, jak to dát.
Více o mně se můžete dočíst zde: http://sos.1lf.cz/?page_id=77

"Baví nás bavit vás a u toho i vzdělávat"

Hlavní lektor chemie:

MUDr. Barbora Zachová

Chirugie FN Praha
Aktivní chiruržka se specializací na břišní chirurgii. Od mládí miluje chemii a fantasticky propojuje s medicínou. Přípravě studentů na medicínu se věnuje několik let.

"Disciplína je cesta."

Lektor fyziky:

Mgr. Pavel Petrášek

Zkušený učitel gymnázia
Věděli jste že existuje na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy obor:
Učitelství fyziky-matematiky pro střední školy? Kdo jiný, může umět fyziku lépe vysvětlit, než gymnaziální učitel s 15letou praxi a tímhle vzděláním? Už ho nemusíte hledat.

"Cesta je cíl"

Další spoluautoři:

MUDr. Kamila Vlčková

autorka videí Biologie
Nadšená doktorka, se zájmem o vzdělávání mediků. Autorka vlastního projektu pro studium pediatrie.

MUDr. Marianna Nedorostová

Kinderartz (Austria) - chemie, biologie
Stovky odučených studentů. 5 let lektorka Anatomie - Anatomický ústav 1.LF, příprava studentů na zkoušky, zkoušení. Lektorka chemie, biologie

MUDr. Kateřina Adámková

Kardiochiruržka - chemie
Další chiruržka do partie :-) Tentokrát srdíčková. Vždy usměvavá. Na medicínu připravila již desítky uchazečů. Její doménou je chemie.

MUDr. Milan Mikuš

chemie, fyzika
Je připraven pomoct, poradit se vším ohledně medicíny, studia i práce. Jeho nekonvenční rady jsou již legendární.

MUDr. Matúš Mních

Jak udržet nervy na uzdě
Rozvážný, precizní ortopéd, který se o svoje názory, vždy rád podělí. Ptejte se chlapa, fotbalistu jak jde skloubit sport, zábava a medicína.

MUDr. Filip Halm

Fyzika, chemie
Radiolog, fyzika v medicínské praxi je jeho denní chleba. Má za sebou zajímavou cestu k vysněné pozici. Jeden z nejmladších absolventů - říká se tomu, nadané děti.

MÁ VIZE

"Cesta úspěšného doktora"

Vést lidi po úspěšné cestě od podání přihlášek, až po vysněnou pozici. Pomáhat překonávat překážky a být oporou ve chvílích, kterými si většina z nás už prošla.

Naším cílem je rozšiřovat pevnou komunitu úspěšných lidí, kteří jsou ochotní sdílet zkušenostiodevzdávat je dalším.

Už teď komunitu tvoří lékaři, studenti medicíny, zkušení lektoři, učitelé, nadšení vědci, kteří ale nezapomínají, jaké to bylo být studentem či uchazečem.

Ať se Vám daří!

S pozdravem, Lukáš Dibdiak.