"Bývalý student a učitel 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy odhaluje, jak uspět u přijímaček na medicínu"


Cesta na medicínu

Objevte o 300 % efektivnější způsob jak se dostat na vysněnou školu

… Byl(a) jste přijat(a) na základě úspěchu v přijímacím řízení

... I vy jste možná čekali tuhle pohádkovou zprávu, o přijetí na medicínu, na vašem displeji. Místo toho, tam ale bohužel svítilo něco jiného... 

Vaše sny se rozplynuly. Srdce zaplavil smutek, zklamání, bolest, obavy o budoucnost. Nechápete to... z fyziky jste maturovali, ale bodů jste nasbírali strašně málo, chemie byla vaše oblíbená - na gymplu samé jedničky, i přesto to nestačilo…

Ve škole vám totiž, na cestu k přijímačkám, nezabalili všechno. Mnohdy vás perfektně naučili všechny vzorce a rovnice, ale zapomněli vám k přípravě na velké zkoušky prozradit tu nejdůležitější věc...

...1 ZÁSADNÍ VĚC, KTEROU ÚSPĚŠNÍ UCHAZEČI DĚLAJÍ JINAK

Milí budoucí lékaři, studenti, pokud i vy máte pocit, že:

 • Času na přípravu je děsivě málo a vy nic nestíháte
 • Učiva k přijímačkám na medicínu je nezvládnutelně moc
 • Učíte se „zbytečně“ moc podrobností, které u přijímaček nebudou
 • Pocit, že některé kapitoly určitě sami pochopit nezvládnete
 • Častokrát nevíte, kde zažít
 • Jste chaotický, nemáte v přípravě systém, řád ani pořádek
 • Jste demotivovaní a nemůžete se pořádně soustředit
 • Pokud vás nepřijmou na vysněnou školu, zhroutí se váš svět
 • Myslíte na to, co budete dělat, když se nedostanete, co si o vás řeknou ostatní

 • Chce se vám z toho brečet

 • Máte sto chutí to vzdát

Naprosto vás chápu a řeknu vám: „Nemůžete za to a nejste v tom sami!

“Od února, kdy jsem už nechodila do práce, jsem se mohla opravdu každý den věnovat učení. To by bylo ideální. Ale já třeba 3 dny nic neudělala. Měsíce ubíhaly a já v březnu zjistila, že se mi to celý vymyká kontrole. Že nic nestíhám. Byla jsem absolutně demotivovaná, nemohla jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslela na to, co když se nedostanu. Co budu pak dělat. Co si řeknou ostatní. Celý rok jsem se učila a stejně to bylo zbytečný?!
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova
“Měla jsem hrozný strach z neúspěchu. Představa, že se nedostanu do školy ani podruhé mě úplně děsila, takže taky taková motivace.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Na základě stovek rozhovorů s mými studenty jsem poznal (jak já s obhajobou nazývám) “objektivní důvody rozdílné úrovni (NE)znalostí” z Chemie, Biologie, Fyziky (Matematiky). Zde je několik z nich:

 • Kdo si to má pamatovat! - mnoho kapitol jste totiž ve škole probírali již hodně dávno – 3 a více let zpátky (osnovy SŠ, jsou prostě takové), nebo dokonce nikdy - jako JÁ ...

 • Kvalita učitele - možná jste měli „štěstí“ na učitele, který vás vůbec nezaujal, neuměl vám to vysvětlit.

 • Kvalita školy - odhalil jsem i fakt, že ne všechny školy probírají stejné kapitoly - některé se i přeskakují.

 • Absence - možná jste zrovna v ten den ve škole chyběli, nebo vám odpadla výuka.

 • Láska - na výuce jste byli přítomni tělem, ale ne duchem. Láska je láska 😊

 • Nezájem - v 1. nebo 2. ročníku jste třeba ani netušili, že se budete hlásit na medicínu a v té době jste se prostě celkově zajímali spíše o historii, zeměpis, svoje záliby, kamarády...

“Biologie: biologii u nás na škole učila učitelka, která milovala kameny a zbytek ji moc nezajímal. Na semináři odmítala dělat jakoukoliv přípravu na VŠ a do března i maturitní otázky, namísto toho dělala SOČku a celkově byla velmi protivná. Proto jsem na její seminář ani nešla. Fyzika: našemu fyzikáři jsem říkala Medvídek Pů, byl hrozně milý a komu fyzika nešla, tak ho nenutil nic moc dělat. To, co jsme dělali v hodině bylo i v písemce, jenom jiná čísla. Fyzikou jsem propoula celkem v klidu. Nejhorší známku jsem měla snad 3, ale neuměla jsem nic. Chemie: z chemického semináře mám děs ještě dnes. Měla jsem ho jenom jednou za dva týdny, ale stálo to za to. Do února jsme dělali biochemii a až potom maturitní otázky, které jsme si nestihli vysvětlit ani zkontrolovat.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

OPAKUJI … není to vaše chyba!

Cesta na medicínu je hodně trnitá a přesto vám ve škole, nikdy nikdo neřekl, jak se připravovat na velký den přijímaček. Neukázali vám dokonce ani, jak se připravovat na maturitu. Neukázali vám, jakou cestou se vydat, ani jak na svoji přípravu vyzrát a uspět.

Ve škole jste maximálně dostali, jenom hromadu otázek a materiálů - neroztříděnou, nelogickou a nekonečnou. Hromadu, při pohledu na kterou, se vám zatočí hlava a upadáte do deprese... Je pak přirozené, že máte pochybnosti v sebe sama a úspěchu u zkoušek. Sám jsem to mnohokrát zažil…
Ale cesta úspěchu, je někde jinde.

Všechna vaše snaha je úplně k ničemu, pokud…

NEBUDETE MÍT JEDNU ZÁSADNÍ VĚC,

která vás od úspěchu dělí.

Ale ještě předtím, než Vám prozradím, co to je, zkuste se zastavit a

Představte si ...

 • Jaké by bylo vaše ranní probouzení, kdybyste žili s pocitem, že se do přijímaček stihnete naučit vše co potřebujete?

   

 • Jak by vypadalo do měsíce vaše učení, kdybyste za 5 minut pochopili látku (výpočet příkladu) se kterými jste se trápili celé hodiny?

   

 • Kolik energie byste ušetřili, kdybyste se nemuseli prohrabávat v neroztříděných hromadách studijních materiálů a neustále hledat informace na internetu?

   

 • Kolik času a peněz byste ušetřili, kdybyste nemuseli za kvalitním doučováním nikam dojíždět?

   

 • Jak by se vám usínalo, kdybyste věděli, že máte průběh svoji přípravy plně pod kontrolou?

… Představte si, jak byste se skutečně cítili, kdybyste u přípravy na přijímačky mohli zároveň dělat co vás baví - cestovat, sportovat, scházet se s kamarády nebo rodinou… nebo chodit do práce, na brigádu, protože budete schopni 4x znásobit efektivitu svého učení.

JE TOHLE MOŽNÉ?

Možná si teď říkáte: “Tohle není možné! On asi neví, co za stres prožívám. Toho se nedá jen tak zbavit…jako musím uznat, že představy jsou to hezké, ale nevěřím, že moje příprava může takhle doopravdy vypadat.”
Je úplně v pohodě, pokud tomu nevěříte, já to chápu a právě proto, vám na této stránce níže ukážu, jak toho lze dosáhnout. Na konkrétních příkladech vám prozradím, co je jádrem úspěchu a jak toho dosáhli studenti před vámi.

Prostřednictvím již zmíněných rozhovorů, se stovkami úspěšných studentů, jsem to postupně odhalil. Jednu zásadní věc, která odlišovala úspěšné uchazeče od těch neúspěšných. Je zajímavé, že tuhle, pro mnohé samozřejmou věc, spoustu studentů ani nenapadlo řešit.

Dost bylo napínání. Je čas Vám to prozradit ...

Úspěšná cesta na přijímačky spočívá v jejím řízení...

 

k tomuto JE NUTNÁ, ona jedna zásadní věc, kterou je

 

 

… wait for it... 

 

INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN

 

Je to skutečně tak! Nejčastějším problémem stovek uchazečů, se kterými jsem mohl mluvit byla neschopnost řídit si svoji přípravu a mít ji pod kontrolou. Znát čas, který budou potřebovat ke zvládnutí „nepřeberného“ množství nutných znalostí k přijímacím zkouškám. Z toho pak plyne stres, nervozita, úzkost, panika a stavy tomu podobné.

LUKÁŠI, OPRAVDU MĚ ZACHRÁNÍ TAK JEDNODUCHÁ VĚC, JAKO JE TOHLE?

OPRAVDU! ALE POZOR! Sestavit si, “jen tak nějaký” plán jednoduché je, ale dokud nebudete mít k jeho vytvoření správné nástroje, nebude to funkční plán. Bude to jen další list papíru, který vás znervózňuje. Bude to jednoduše proto, že:

 • Časové údaje, kolik vám co zabere, si do něj budete odhadovat “z břicha” (nemáte ani tušení, kolik potřebujete na danou kapitolu).

 • Někdy ho vytvoříte moc podrobně a jindy zas naopak příliš povrchně.

 • Pořád v něm škrtáte, přesouváte, dopisujete, až se v něm nakonec ztrácíte a co je nejhorší - úplně to vzdáte.

 • Zapomínáte na sebe - neplánujete si čas na svoje záliby, kamarády, rodinu a na to, co máte rádi.

FUNKČNÍ PLÁN tvoří 3 základní prvky

Jenom to, co dokážeme měřit, dokážeme i řídit.

Svoji přípravu si budete moci řídit až ve chvíli, kdy dokážete s maximální přesnosti odhadnout čas, potřebný pro jednotlivé předměty, kapitoly.

“Měla jsem vytvořený podrobný denní plán, co a kdy se musím naučit. Každý den jsem si splněné úkoly zeleně odškrtla, což bylo motivující. Samozřejmě se mi stalo i to, že se mi plán nepodařilo za den splnit, tak jsem si udělala černý puntík a postupně jsem si přepracovávala plán tak, abych všechno stihla. Učila jsem se sledováním, posloucháním, čtením i psaním a to vše jsem si hlavně pořád dokola opakovala.”
Eliška Kropáčková1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova
“Změnila jsem myšlení a měla jsem studijní plán. Co a kdy, se budu učit. U všech kapitol jsem tušila jak moc je obsáhlá a jak dlouho mi to bude trvat, tak jsem si vyhradila více času a mnohdy jsem toho času měla až dost (někdy zase málo, že jsem se k tomu na konci musela vrátit). Právě kvůli tomu jsem byla i v pohodě. Věděla jsem kolik času na něco mám a hlavně jsem měla jistotu že proberu všechno”
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Je to, jako byste se ocitli na OSTROVĚ POKLADŮ...

...ale bez mapy.

Představte si, že jste se ocitli na ostrově, kde je zakopaný tajný poklad. Přesně ten, který změní vaši budoucnost. Třpytivý, plný drahokamů (AL2Be3) a zlaťáků (žádný FeS2), díky kterým budete moct mít, co budete chtít. Třeba nechat postavit vlastní nemocnici, ve které budete sami léčit. Chcete se rozeběhnout, začít ho hledat, ale … nevíte kudy. Nemáte mapu. A tak to zkoušíte různými cestami. Víte že s = v*t, a tak běžíte co vám síly (F) stačí, abyste tam byli první. Najednou je před vámi zátaras - hromada kamení, strašně těžkých [ρ = 2600 kg.m-3] - začnete opět makat na nejvyšší výkon P = W/t a pokračujete dál. Cestou potkáte různé druhy, rody, čeledi, třídy zvířat i rostlin, z některých máte i strach. Po náročném dni, plném pohybů, výpočtů, odvozování, určování druhů, padáte únavou. Bez pokladu, zklamaný z neúspěchu a se strachem, jestli vás něco v noci nesežere.

A teď si představte, že se ráno vzbudíte a moře k vám vyplaví flašku. Takovou tu s korkovým špuntem, ve které se nachází ztracená mapa. Kromě mapy tam ještě najdete indicie. Indicie a nápovědy k překonání a vyřešení, všech přírodních překážek a záhad.

Jaký je to pocit?

Z přípravou na přijímačky je to podobné. Pokud máte správnou mapu a nápovědy, budou z vás lékaři.

Pro úspěšné zvládnutí přijímacích či jiných zkoušek
NENÍ klíčem:

 • hromada knížek 
 • nepřeberné množství studijních textů
 • více dohledaných materiálů na webu
 • odepření si zálib a zájmů
 • rušení všech zálib, koníčků, setkání s rodinou a kamarády
 • navštěvování více kurzů
 • více soukromých doučování

To všechno je vyrušení a bez dobrého plánu i naprostá ztráta času.

Ještě teď mám v živé paměti překážky, kterým jsem musel čelit, když jsem se připravoval na přijímačky já.

 • Shánění kvalitního doučovatele - 20 poslaných žádostí, 10 % odpovědí, 10 zpráv k domluvení termínu a místu a nakonec nevyhovující forma nebo kvalita doučování :-/ A to na každý předmět... Neskutečná ztráta času. Je to hodně o štěstí, ale pravda je ta, že kvalitní doučující jsou obsazeny téměř okamžitě.
 • Shánění kvalitních materiálů - Ano, do 3 hodin jsem dokázal přes kamarády, známé, inzeráty, sehnat 10 GB materiálů. Prohrabat se nimi mi zabralo týden. Nakonec jsem skončil s učebnicí v ruce a sešitem na vlastní zápisky. 
 • Výběr kurzu - byl jsem omezen místem a časem, hlásil jsem se z práce a závodně jsem sportoval, tudíž se výběr zúžil na naprosté minimum. Stejně to vyžadovalo spoustu času a peněz na dojíždění. Bohužel, několikrát jsem muset kurz taky vynechat a vše pak stejně dohánět sám doma
 • Kvalita kurzu - ovlivňuje mnoho faktorů. Já si všímal 2 hlavní - lektor + kolektiv. Lektor byl chytrý, vzdělaný, ale strašně povýšenecký, až přímo arogantný (mám ještě teď husinu, když si vzpomenu). Kolektiv - buď vás to tam s nimi nebaví (frustruje vás jejich dravost, hlučnost, někdy sobeckost), nebo jste až příliš kamarádi a pak se, ze spousty věcí dělá sranda a nebere se to tak vážně. Na zlatý střed těchto extrémů, jsem bohužel štěstí neměl. 
 • Efektivita kurzu - velmi subjektivní a individuální, ale mít kurz v pevně stanovený den a čas mi efektivitu snižovalo již od začátku. Poznal jsem, že se nedokážu připravovat, když mi někdo nadiktuje, že to bude tady a teď. Dále mě fakt štvalo, když jsem přeslechl důležitou informaci, kvůli lidem, kteří se kolem mě baví a vyrušují. Největší vztek jsem ale měl (vlastně sám na sebe), když jsem nepochopil nějaký krok u výpočtu. Nevěděl jsem třeba, odkud se ve vzorci objevili odmocnina nebo zlomek ... Moje hlava mě nepustila poslouchat dále, dokud jsem to nevyřešil (klidně i 5 minut) - v aule plné 150 lidí jsem se opravdu “nechtěl” nic zeptat a tak mi uniklo dalších X důležitých kroků a informací.
 • Hledání videí na Youtube - Jsem prostě typ, který se nejlépe učí a pochopí učivo z videí. Miluji tu svobodu, vše si zastavit, vrátit, zrychlit, zpomalit. Unavuje mě to 100x méně než čtení. Zuřil jsem ale, když jsem se podíval na hodinky a zjistil jsem, že už půl hodiny googlim jednu věc a za tu dobu jsem otevřel a zavřel asi 30 verzí hledaného pojmu (otřesná angličtina, katastrofální obraz nebo zvuk, pofidérní kredibilita lektora ale hlavně délka (fotoelektrický jev na 22 min., to nechceš!))

NEVĚŘTE VŠEMU CO SE ŘÍKÁ, aneb MÝTY, kterým nepodlehnout.

 • Placené doučování a kurzy: Ani sebelepší doučující nebo skupinový kurz, vás na školu nedostane! Ani jedno z toho vám nutné znalosti do hlavy nenaleje. Doučování je bezesporu skvělá věc. Pomůže vám udělat si obrázek o vaší úrovni připravenosti, některé věci lépe pochopíte. Ale to, jestli budete umět vzorec (coloumbův zákon - obrázek) záleží jenom na tom, jak moc se ho budete chtít naučit nazpaměť. Jiná cesta tady není. Vždy je to o Vás a vaší chuti se něco naučit sám. 
 • Kurzy organizované fakultou: i když tam učí přímo učitelé dané fakulty, vám nedávají žádnou speciální výhodu. Nezískáte výrazný náskok oproti pilným studentům, připravujících se samostudiem. Žádné vyzrazení testových otázek tam nečekejte - to se opravdu dnes už nedělá. Přehled typologie otázek Vám dnes poskytnou modelové otázky, které si na většině fakult můžete zakoupit.
 • Na fyziku musíte mít buňky a být v ní dobří - Nemyslete si, že na fyziku musíte mít buňky, jinak ji nezvládnete - Přineseme vám i příběh jiné Simony J., která to udělala s přehledem a dostala se na zuby ...
 • Čím více materiálů, tím líp - obrovská ztráta času je, prohrabávání se cizích materiálů nejasného původu. Nevyhovující styl psaní ani forma. Pak se přistihnete u toho, že se 1 kapitolu učíte z 10 zdrojů najednou a trvá vám to jednou tolik, než učit se z menšího množství, ale ověřených zdrojů.
 • Na biologii se určitě budu učit z Rosypala! - vážně? prolistovali jste to někdy? držím ti palce pustit se do 830 stranový knížky, o které samotný autoři píšou, že je vhodná pro biologii VŠ. Opravdu chceš svůj čas a energii vyplýtvat na některé další, moc podrobné a obsáhlé zdroje? Nechte si poradit, doporučenou literaturu, která vás “nezataví” a zároveň bude postačovat.
 • Maturita z profilových předmětu (B, CH, F) nejsou nezbytnou nutností:
“Ve třeťáku jsem byla na veletrhu Gaudeamus v Brně , odkud jsem si odnesla modelové otázky. Jak z Prahy, tak z Plzně. Začala jsem číst různé blogy a články o přijímačkách, studiu medicíny. Ale stále častěji jsem narážela na větu -> určitě je dobrý maturovat z biologie a chemie! Aha. Dobrý. Ale co já, která měla biologii naposledy v prváku?! … Ano, už i já můžu říct, že jsem studentem lékařské fakulty. To samozřejmě může říct i plno dalších lidí. Ale já jsem to dokázala z úplný nuly. Za dva roky úsilí jsem se vyšplhala až sem a jednoduchý to nebylo. Bolelo to. Ale stálo to za to!”
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Už stačilo úryvků ze Simonina příběhu. Přečtěte si ho klidně celý zde:

Prokrastinuj efektivně

Užívej si soukromé doučování na téma, které zrovna potřebuješ, kdykoliv a kdekoliv to na tebe přijde.

Každý rád mezi čtením vypne a pustí si dobré video. Proč by tím videem, nemohlo být video s obsahem, který u příjímaček (maturity, zkoušky, písemky) využiješ?
Nebo chceš oživit svoje učení testem? Taky skvělý způsob, jak dopřát svému mozku změnu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE SLEDOVÁNÍM VIDEA SI PAMATUJEME AŽ O 300 %
VÍCE NEŽ Z PŘEDNÁŠKY?

Pokud své učení z videí, podpoříte o další efektivní nástroje samostudia – testy, srovnávací testy, online konzultace, podporu v učení, motivační prvky - pak procento efektivity poroste oproti “obyčejnému” učení z učebnice výrazně nahoru. To vše měřitelné = možnost plánovat a mít hravě pod kontrolou.

Vydejte se s námi vyšlapanou CESTOU NA MEDICÍNU

Ucelený vzdělávací systém, s množstvím prvků zvyšujících úroveň zapamatování probraného učiva. Díky tomuto systému se můžete připravovat efektivněji než doposud. Naplánovat si kdy a čemu se chcete věnovat - dle svých znalostí a preferencí. To vše samozřejmě z pohodlí domova, nebo odkudkoliv a kdykoliv to na vás přijde (24/7).

Tahle kompletně online dostupná metoda vychází z mnohaletých zkušeností všech lektorů a lidí podílejících se na její tvorbě. Hlavní myšlenkou je neustálá kontrola nad fázi výuky ve které se nacházíte.

Tvořena je 6 základními “tábory”, ve kterých načerpáte dostatek sil a vědomostí k tomu, abyste úspěšně dorazili do cíle

Pojďme se společně podívat, jak to vypadá uvnitř našeho kurzu

Uvodní rozcestník

Kapitoly

Jednotlivé kapitoly jsou postaveny na 4 základních prvcích, které plně reflektují nejefektivnější přístup k osvojení si znalostí a jsou základem pro váš ukazatel pokroku. 

Studijní materiály, videa, test ze všech otázek kapitoly a 15 otázkový srovnávací test

Kapitola 4 prvky

Uvnitř kapitoly pak najdete

Obsah kapitoly

Návod na práci s kapitolou + rychlý tip pro zefektivnění výuky

Studijní materiály

Videoobsah, ve kterém je možné vyhledávat + info 

Videa - s možností odškrtnout si pochopené 

Testy - několik typů

Statistiky testů

Zpětné prohlížení svých pokusů

PROČ PRÁVĚ JÁ

Přes 10 let výuky a více než 3000 odučených studentů

Přípravě budoucích lékařů se věnuji od roku 2010 a první videa na youtube jsem natočil již v roce 2013.

Ale pěkně popořádku... V roce 2005 jsem úspěšně absolvoval přijímačky na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kdy jsem se umístil na 7. místě. Po absolvování magisterského studia jsem pokračoval na PhD. studiu v oboru Lékařská Biofyzika (V průběhu magisterského studia jsem si ještě odskočil vystudovat Ing. studium na Fakultu biomedicínského inženýrství na ČVUT).

8 let jsem na 1. lékařské fakultě vyučoval předměty biofyzika a zdravotnická informatika pro obory všeobecného a zubního lékařství. Vedl jsem praktická cvičení, přednášel i zkoušel. 2 x jsem byl oceněn děkanem fakulty za umístění v první desítce nejlepších pedagogů fakulty, na základě oficiální ankety hodnocení výuky studentů (https://1url.cz/@nejlepsiUcitele). 

S vášní rozvíjím moji zálibu naslouchat studentům, vcítit se do jejich problémů a hledání nejlepšího možného řešení. Jsem expertem na přijímačkový mentoring – sestavení individuálního studijního plánu studenta, s následnou několika stupňovou kontrolou plnění a revizi. Se svým studentem vždy společně hledáme cestu, jak překonat těžké chvíle v průběhu přípravy. Právě ve chvílích, ve kterých by to už 90 % lidí vzdalo, se snažíme nalézt cestu, sílu a schopnost to dokázat.
Více o mně se můžete dočíst zde: http://sos.1lf.cz/?page_id=77

Teď, když už znáte kde je pes (poklad) zakopaný ...

Jaké by to bylo, kdybyste mi zaplatili 19 900 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější Cestu na medicínu, a raketovou rychlostí se začali přibližovat svému pokladu. Za tuhle částku, bych Vám odevzdal všechny moje (více než 10 leté) zkušenosti s přípravou a studiem medicíny.

JE KONEC ...

… KONEC doby nutného dojíždění na kurzy, které vám tak berou moc času, energie, peněz a stejně nerespektují tempo které vyhovuje jenom Vám. Využívejte tyhle efektivní nástroje, které jsou připravené vám pomoci, kdykoliv a kdekoliv to budete potřebovat.  A co víc, budete mít kontrolu nad každou fázi vaší přípravy.

NEPLÝTVEJTE VAŠIM ČASEM PŘÍPRAVY

Příležitost dneška leží v tom, odlišit se od konkurence, která se stále učí podle "staré školy". Už jsme si o tom říkali a určitě se s tím sami setkáváte - nutnost dojíždění za doučováním, nevyhovující termíny, únava v hodinách doučování, nesoustředěnost, nemoc, nepochopení učiva, nestíhání výkladu, rušení dalších účastníků kurzů, momentální nezájem a hlavně nemožnost si to přehrát ještě jednou...

Výsledek? Když dobře, tak pochopení určitého tématu za cenu hodně ztraceného času, energie a stejně vám to vědomosti (vzorce, konstanty, ..) do hlavy nenaleje.

Oproti tomu možnosti, které dnes nabízí online videokurzy. Možnost jednoduše si naplánovat svůj čas přípravy - s tím pomůžeme taky. Mít vše na jednom místě - kvalitní studijní materiály, nástroj na testování, nonstop podporu a mnoho dalšího. Mít příležitost dále žít svůj život, věnovat se svým koníčkům a u toho se v klidu připravovat na přijímačky (maturitu nebo zkoušku).

ČAS A PRŮBĚH PŘÍPRAVY POD KONTROLOU

Splněno0%

ONLINE PODPORA

STUDIJNÍ PLÁN NA MÍRU

OSOBNÍ KONZULTACE

POJĎME SE TEDY PODÍVAT CO MŮŽETE ZÍSKAT

Ucelený vzdělávací systém, s množstvím prvků zvyšujících úroveň zapamatování probraného učiva. Díky tomuto systému se můžete připravovat efektivněji než doposud. Naplánovat si kdy a čemu se chcete věnovat - dle svých znalostí a preferencí. To vše samozřejmě z pohodlí domova, nebo odkudkoliv a kdykoliv to na vás přijde (24/7).


OBSAH VIDEOKURZU

0
KAPITOL
0
OTÁZEK
0
MINUT VIDEÍ

35x Kapitola ke studiu

(videa, studijní materiály, doporučená literatura)

Hodnota 1 kapitoly je 490 Kč

Dohromady 289 videí

zdarma přehledná osnova s možností vyhledávání - 

Videa natočena jasně, stručně, výstižně. Žádné "omáčky" ani informace, které u přijímaček nevyužiješ

1750 Testových otázek

80+ Testů k procvičování

plus proto, že neustále přidávame nové otázky a taky varianty testování

Hodnota otázek a testů je
3 600 Kč

Individuální studijní plán

PLÁNOVAČ - Inteligentní, intuitivní nástroj

+ PODPORA v podobě návodů a konzultací při vytvoření plánu na míru

Hodnota "plánovače" a podpory je 2 900 Kč

Online podpora

Tým našich lektorů je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy

Odpovídáme do 24 hodin

Hodnota nepřetržitých online konzultací po celou dobu přípravy je 1 500 Kč

Hodnota online kurzu: 25.150 Kč/ 990 Eur

VÝHODY A VLASTNOSTI KURZU:

Ukazatel pokroku

Rychlý přehled svoji přípravy

Ověřené - recenzované zdroje

Vše jsme pro vás zkontrolovali

Testy prohlížení

Zpětně se můžete učit z vlastních chyb

Zaškrtávací políčka

U videí i hlavních prvků kapitoly. Sami si určíte, kdy máte co splněno

Rychlost přehrávání

Nastavitelná rychlost přehrávaní videí

Online podpora

Řešíme všechny vaše dotazy a problémy, technické i vědomostné

Dokola a dokola

Vše si můžete přehrát kolikrát potřebujete

Přístup 24/7

Obsah je vám k dispozici neustále. Stačí se přihlásit do členské sekce

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUSY ZDARMA:

Pro nejrychlejší z vás mámě několik skvělých dárečků

Testomat

SROVNÁVÁNÍ S OSTATNÍMI UCHAZEČI

ZPĚTNÉ PROHLÍŽENÍ TESTU

STATISTIKY POKUSŮ

 • Generátor náhodných otázek z automatickým vyhodnocením
 • Statistiky, srovnávaní a automatické odškrtávání po dosažení 80 %
 • Nástroj na testování.

Hodnota TESTOMATU je 2 500 Kč

Know-how: návody, postupy a příběhy úspěšných studentů

7 návodů a myšlenkových map

5 úspěšných příběhu

Hodnota know-how je 990 Kč

2 WEBINÁŘE

2 ŽÍVÉ WEBINÁŘE:

1.Studium medicíny - hostem bude MUDr. Kamila Vlčková

2. Přednáška - Jak uspět u přijímaček

 

Hodnota webinářu s bezkurenčním know-how je 990 Kč

ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK U OBJEDNÁNÍ DO ZÍTŘEJŠÍ PŮLNOCI

+ EXTRA BONUS

Mp3 ke stažení

Zvuk všech naše videí si můžete stáhnout ve formátu Mp3 a učit se tak úplně neomezeně

 

Hodnota Mp3 je 4 330 Kč

ONLINE KURZ CESTA NA MEDICÍNU

OBSAHUJE

 

Videokurz nutných znalostí k přijímacím zkouškám na medicínu, doplněn o testy, studijní materiály, návody k učení a online podporu.

 • 228 VIDEÍ - videa, kde je vše vysvětleno jasně, stručně a k věci.
 • Přes 1600 minut intenzivního vysvětlování - snažili jsem se délku videí zefektivnit a zkrátit jak to šlo. I přesto kurz obsahuje přes 1600 minut intenzivního vysvětlování. 
 • 1750 otázek - rozřazených do kapitol
 • 35 hlavních kapitol, dále členěných na podkapitoly - logicky chronologicky řazeno
 • Testy - u každé kapitoly
 • Studijní materiály, doporučená literatura - u každé kapitoly
 • Plán výuky - vše doplněno doporučeným plánem výuky.
 • Obsahem jsou kapitoly z FYZIKY, BIOLOGIE, CHEMIE pro maturitu SŠ.
 • Ucelené množství materiálů pro snadné plánování svoji výuky. 
 • Přístup ke kurzu máte ho k dispozici do konce školního roku. Výuku i doporučovaný plán výuky si tak můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu.
 • Na email obdržíte přístupové údaje do kurzu, který máte k dispozici 24/7, do konce školního roku, na jakémkoliv zařízení. Nutností je pouze připojení na internet.

Hodnota online kurzu spolu s bonusy

 

Hodnota online kurzu 25.150 Kč/ 990 Eur

+ bonusy 4.480 Kč/177 Eur

+ extra bonus 4.330 Kč/169 Eur

=

33.960 Kč/1.333 Eur

 

Cena online kurzu

 

Pamatujete si, jak jsem vám v polovině stránky říkal, jaké by to bylo, kdybyste mi zaplatili 19 900 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější Cestu na medicínu, a raketovou rychlostí se začali přibližovat svému pokladu? 

V té chvíli jste mohli kurz získat s okamžitou slevou 42 % z jeho hodnoty

33.960 Kč/1.333 Eur

Znám příběhy mnohých z vás, a proto chci tenhle kurz udělat dostupnější i pro ty, kteří si na něj musí vidělat sami, anebo pro ty z vás, kteří rodinný rozpočet nemáte tak vysoký.

Kurz Vám v tyhle chvíli nabízím, se všemi bonusy
se slevou 77 % 

 

33.960 Kč/1.333 Eur

 

ještě dnes za...

 

 7.990 Kč/319 Eur

Online kurz vám ve srovnání s běznými kurzy přináší konkurenční výhodu

 

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Jednoduše jsme se jich za vás zeptali, jak kurzy využívali a jak jim pomohly

Ďakujem za vaše kurzy. Využíval som ich hlavne na chémiu, tam som robil s tých videí všetko. Z fyziky skôr to čomu som nerozumel a hlavne príklady lebo tie tam boli dobre vysvetlené.
Vladimír LukačkoZubní lékařství, 1. LF UK
Ja som videá určite plne využila, podľa nich som si zopakovala a spracovala celú fyziku, keďže na strednej škole to nebol môj obľúbený predmet a ani som z neho nematurovala. Chémia bola taktiež veľmi príjemná na doplnenie učiva potrebného k prijímačkám. Veľmi sa mi páčila možnosť overenia si svojich vedomosti po prejdení príslušnej témy pomocou nádne generovaných otázok a z toho výstupné štatistické údaje ako percento úspešne zodpovedaných otázok, ale aj čas za ktorý sa mi daných 20 otázok padarilo zodpovedať.
Natália Šlesarová2. ročník, 1. LF UK
Prijímačky sa rýchlo blížili. Objem informácií bol pre mňa tak nepredstaviteľne veľký, že som ani nevedel, kde mám začať. Narazil som na Lukáša a povedal som si, že to skúsim. Kurz bol pre mňa veľmi nápomocný. Pomohol mi učivo lepšie pochopiť a veľmi ma motivoval k zodpovednej príprave, čo bolo pre mňa osobne jednoznačne najdôležitejšie. Kvôli prehľadnosti a kvalitnému spracovaniu jednotlivých tém som sa učil rád a aj mi to šlo celkom rýchlo. Vďaka kurzu som sa mohol posunúť o krok vpred a bližšie k môjmu snu stať sa lekárom a neprestať sa venovať hudbe ani spoločenskému životu. Kurz jednoznačne odporúčam a prajem veľa šťastia!
Denis Dinga2. ročník, 3. LF UK

ONLINE KURZ CESTA NA MEDICÍNU
35 nabušených kapitol za 7.990 Kč

1 kapitola = 228 Kč

Touto investicí získáte spoustu volného času a ušetříte peníze za množství individuálních doučování. Bude vás to stát jako třeba 1 PIZZA, MENU v McDonaldě, nebo jízdenka z Brna do PRahy

Jízdenka - vlak

Brno - Praha

245 Kč

Oběd

PIZZA - Prosciutto

249 Kč

Přístup k online kurzu 24/7

1 Kapitola

 

např. velmi náročné

ELEKTRICKÉ POLE

228 Kč

Baví nás bavit vás a u toho vás i vzdělávat

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ, CO ZÍSKÁTE:


OBSAH VIDEOKURZU

0
KAPITOL
0
OTÁZEK
0
MINUT VIDEÍ

35x Kapitola ke studiu

(videa, studijní materiály, doporučená literatura)

- kapitoly ze SŠ Biologie, fyziky a chemie - speciálně tvořeny pro přijímačky na lékařské fakulty

 

17 150 Kč

 

1750 Testových otázek

80+ Testů k procvičování

plus proto, že neustále přidávame nové otázky a taky varianty testování

 

3 600 Kč

 

Individuální studijní plán

PLÁNOVAČ - Inteligentní, intuitivní nástroj pro tvorbu a editaci testu
+ PODPORA v podobě návodů a konzultací při vytvoření plánu na míru

 

2 900 Kč

 

Online podpora

Tým našich lektorů je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy

Konzultace po celou dobu přípravy. Odpovídáme do 24 hodin

 

1 500 Kč

 

+ DÁRKY, BONUSY ZDARMA

(OMEZENO PRO PRVNÍCH 50 Z VÁS)

Testomat
 • Generátor náhodných otázek z automatickým vyhodnocením
 • Zpětné prohlížení pokusů - učení se z vlastních chyb
 • Statistiky všech pokusů
 • Srovnávaní s ostatními uchazeči
 • Test přijímačky nanečisto online
 • SPLNĚNO - Automatické odškrtávání po dosažení 80 %

 

2 500 Kč

 

Know-how: návody, postupy a příběhy úspěšných studentů

5 úspěšných příběhu, 7 návodů a myšlenkových map

 

990Kč

 

2 ŽIVÉ WEBINÁŘE zvýší vaši chuť do studia i šanci na přijetí

1.Studium medicíny - hostem bude MUDr. Kamila Vlčková

2. Přednáška - Jak uspět u přijímaček - Rady, tipy, triky na co si dát největší pozor

 

990Kč

 

ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK U OBJEDNÁNÍ DO ZÍTŘEJŠÍ PŮLNOCI

+ EXTRA BONUS

Mp3 ke stažení

Zvukové stopy z videí, které si můžete stáhnout ve formátu Mp3 a učit se tak úplně neomezeně - v metru, na kole, při běhu, v letadle, v autě ...

 

4 330 Kč

 


 

CELKOVÁ HODNOTA:

 

 

AKČNÍ CENA DNES:

 

 

33.960 Kč/

1.333 Eur

 

7.990 Kč/

319 Eur

NYNÍ JE ČAS, ROZHODNOUT SE

Počet míst je omezený a rychle se zaplňuje

0
VOLNÝCH MÍST
ZA AKČNÍ CENU

VIDAT SE KRÁČET PO CESTĚ NA MEDICÍNU

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Je možné platit v EUR?

Ano, je to možné. Stačí vybrat měnu "EUR" při výběru položky a ceny. Platba proběhne přes euro účet, takže vám nehrozí žádné další poplatky ani nevýhodné kurzové přepočty.

Můžu si vybírat témata pro testování pomocí Kvízu?

Ano, samozřejmě můžeš. V "kvízové" části stránky si vybereš téma, ze kterého chceš generovat otázky do Kvízu. Je tady také možnost generovat test ze všech dostupných otázek v databázi.

Mám možnost vidět výsledky a statistiky svých testů?

Ano jistě. Ve svých statistikách můžeš vidět úspěšnost tvých pokusů a také rozdělení výsledku dle jednotlivých témat. Tahle statistika ti ohledně přípravy leccos napoví.

Kolikrát si můžu spustit test - kvíz modelových otázek?

Kolikrát chceš. Je to stejný jako u videí. Počet testování není nijak omezen a můžeš se testovat od rána do večera, pořád dokola.

Můžu se učit také z mobilu?

Ano, náš web je plně responzivní a funkční na všech zařízeních. Můžeš se tedy učit, z notebooku, tabletu nebo také z mobilu.

Do kdy platí můj přístup?

Přístup máš minimálně do datumu konání posledních přijímaček na LF pro daný školní rok. Platnost přístupu je do 1. 7., což je pro přípravu na přijímačky dostačující.

Co když zapomenu heslo ke svému kurzu?

Nic se neděje. Klikneš na "zapomenuté heslo" a mi ti pošleme na email nové heslo, které si následně můžeš jednoduše změnit.

Dostanu po absolvování kurzu certifikát?

Ano, pokud shlédneš minimálně 75% obsahu videí, můžeš si zažádat o vystavení certifikátu o absolvovaní kurzu.

UPOZORNĚNÍ

AKČNÍ CENA se bude zvyšovat!

Z důvodu prostoru pro vytvoření kvalitní podpory každého účastníka kurzu, je počet za tuhle cenu omezen.

Může se stát, že  brány CESTY NA MEDICÍNU se zavřou a již v tomhle školním roce nebude možnost jít po ní společně.

PŘIPOMENUTÍ

PS: Rád bych vám jenom závěrem poděkoval za Váš zájem o studium jednoho z nejnáročnějších oborů.


Chci vám ale připomenout, že tahle cesta není pro každého:

 • Pokud se neučíte rádi pomocí videí
 • Nemáte chuť sami se učit
 • Po studiu medicíny tolik netoužíte
 • Věříte více fyzickým doučováním než samostudiu
 • Nejste ochotní vzít za svoji budoucnost zodpovědnost do vlastních rukou ...

...Není tahle CESTA pro vás ideální

Nic neriskujete

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

(+ PRODLOUŽENÍ PŘÍSTUPU NA ROK

+ OSOBNÍ KONZULTACE ZDARMA)

 • 14 denní VRÁCENÍ PENĚZ
  Pokud se vám náš kurz nebude líbit, nebo vám nebude vyhovovat, do 14 dnů vám bez jakýchkoliv vrátime peníze
 • Prodloužení přístupu na další školní rok ZDARMA
  V příadě že se nedostanete na vysokou školu, máte od nás kurz pro příští rok zdarma
 • Osobní konzultace ZDARMA
  Aby toho nebylo opravdu málo. Nabízím v případě neúspěchu, následnou osobní (nebo Skype) konzultaci ZDARMA, kde probereme další možnosti studia a plán na příští rok.

Speciální akce pro nejrychlejší.

Zvýhodněná cena do zítřejší půlnoci

 

33.960 Kč/1.333 Eur

 

 4.490 Kč/177 Eur

JSOU CHYBY, KTERÉ SE OPAKUJÍ STÁLE DOKOLA

Víš třeba, co je to chirální uhlík? D a L izomerie? Jak se zacykluje molekula glukózy? Co popisuje Coulombův zákon? Permitivita prostředí? Jak funguje kondenzátor? Dioda? Kyvadlo? Elektromagnet? Kardiovaskulární systém?

Do prvních letošních přijímaček na lékařskou fakultu zbýva