"Zkušený tým absolventů a učitelů z lékařské fakulty odhaluje, jak uspět u přijímaček na medicínu."


NA PŘIJÍMAČKY SE VZTYČENOU HLAVOU

VYLAĎTE FORMU - zopakujte si problematické kapitoly efektivně získejte u přijímaček rozdílové body.

… Byl(a) jste přijat(a) na základě úspěchu v přijímacím řízení

... I vy jste možná čekali tuhle pohádkovou zprávu o přijetí na medicínu na vašem displeji, ale místo toho tam svítilo něco jiného? Vaše sny se rozplynuly. Srdce zaplavil smutek, zklamání, bolest, obavy o budoucnost. Nechápete to... z fyziky jste maturovali, ale bodů jste nasbírali strašně málo, chemie byla vaše oblíbená – na gymplu samé jedničky, i přesto to nestačilo…

Ve škole vám totiž, na cestu k přijímačkám, nezabalili všechno. Mnohdy vás perfektně naučili všechny vzorce a rovnice, ale zapomněli vám k přípravě na velké zkoušky prozradit tu nejdůležitější věc...

...1 ZÁSADNÍ VĚC, KTEROU ÚSPĚŠNÍ UCHAZEČI DĚLAJÍ JINAK

Milí budoucí lékaři, studenti, pokud i vy máte pocit, že:

 • Času na přípravu je děsivě málo a vy nic nestíháte
 • Učiva k přijímačkám na medicínu je nezvládnutelně moc
 • Učíte se „zbytečně“ moc podrobností, které u přijímaček nebudou
 • Pocit, že některé kapitoly určitě sami pochopit nezvládnete
 • Častokrát nevíte, kde zažít
 • Jste chaotičtí, nemáte v přípravě systém, řád ani pořádek
 • Jste demotivovaní a nemůžete se pořádně soustředit
 • Pokud vás nepřijmou na vysněnou školu, zhroutí se váš svět
 • Myslíte na to, co budete dělat, když se nedostanete, co si o vás řeknou ostatní

 • Chce se vám z toho brečet

 • Máte sto chutí to vzdát

Naprosto vás chápu a řeknu vám: „Nemůžete za to a nejste v tom sami!

"Měla jsem hrozný strach z neúspěchu."

“Měla jsem hrozný strach z neúspěchu. Představa, že se nedostanu do školy ani podruhé mě úplně děsila, takže taky taková motivace.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

"Byla jsem absolutně demotivovaná, nemohla jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslela na to, co když se nedostanu."

“Od února, kdy jsem už nechodila do práce, jsem se mohla opravdu každý den věnovat učení. To by bylo ideální. Ale já třeba 3 dny nic neudělala. Měsíce ubíhaly a já v březnu zjistila, že se mi to celý vymyká kontrole. Že nic nestíhám. Byla jsem absolutně demotivovaná, nemohla jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslela na to, co když se nedostanu. Co budu pak dělat. Co si řeknou ostatní. Celý rok jsem se učila a stejně to bylo zbytečný?!
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Na základě stovek rozhovorů s mými studenty jsem poznal (jak já s obhajobou nazývám) “objektivní důvody rozdílné úrovni (NE)znalostí” z Chemie, Biologie, Fyziky (Matematiky). Zde je několik z nich:

 • Kdo si to má pamatovat – mnoho kapitol jste totiž ve škole probírali již hodně dávno – 3 a více let zpátky (osnovy SŠ, jsou prostě takové), nebo dokonce nikdy – jako JÁ ...

 • Kvalita učitele – možná jste měli „štěstí“ na učitele, který vás vůbec nezaujal, neuměl vám to vysvětlit.

 • Kvalita školy – odhalil jsem i fakt, že ne všechny školy probírají stejné kapitoly - některé se i přeskakují.

 • Absence možná jste zrovna v ten den ve škole chyběli, nebo vám odpadla výuka.

 • Láska na výuce jste byli přítomni tělem, ale ne duchem. Láska je láska 😊

 • Nezájem – v 1. nebo 2. ročníku jste třeba ani netušili, že se budete hlásit na medicínu a v té době jste se prostě celkově zajímali spíše o historii, zeměpis, svoje záliby, kamarády...

"Biologie: učitelka odmítala přípravu na VŠ. Fyzika: neuměla jsem nic. Chemie: z chemického semináře mám děs ještě dnes"

"Biologie: biologii u nás na škole učila učitelka, která milovala kameny a zbytek ji moc nezajímal. Na semináři odmítala dělat jakoukoliv přípravu na VŠ a do března i maturitní otázky, namísto toho dělala SOČku a celkově byla velmi protivná. Proto jsem na její seminář ani nešla. Fyzika: našemu fyzikáři jsem říkala Medvídek Pů, byl hrozně milý a komu fyzika nešla, tak ho nenutil nic moc dělat. To, co jsme dělali v hodině bylo i v písemce, jenom jiná čísla. Fyzikou jsem proploula celkem v klidu. Nejhorší známku jsem měla snad 3, ale neuměla jsem nic. Chemie: z chemického semináře mám děs ještě dnes. Měla jsem ho jenom jednou za dva týdny, ale stálo to za to. Do února jsme dělali biochemii a až potom maturitní otázky, které jsme si nestihli vysvětlit ani zkontrolovat.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

OPAKUJI … není to vaše chyba!

Cesta na medicínu je trnitá, a přesto vám ve škole, nikdy nikdo neřekl, jak se připravovat na velký den přijímaček. Dokonce vám ani neukázali, jak se připravovat na maturitu. Jakou cestou se vydat. Jak přípravu správně uchopit a uspět.

Ve škole jste maximálně dostali, jenom hromadu otázek a materiálů – neroztříděnou, nelogickou a nekonečnou. Když se na tu hromadu podíváte, zatočí se vám hlava a upadáte do deprese. Je potom přirozené, že máte pochybnosti v sebe sama a úspěchu u zkoušek. Sám jsem to mnohokrát zažil…
Ale cesta úspěchu, je někde jinde.

Všechna vaše snaha je úplně k ničemu, pokud…

NEBUDETE MÍT JEDNU ZÁSADNÍ VĚC,

která vás od úspěchu dělí.

Ale ještě předtím, než Vám prozradím, co to je, zkuste se zastavit a

Představte si ...

 • Jaké by bylo vaše ranní probouzení, kdybyste žili s pocitem, že se do přijímaček stihnete naučit vše, co potřebujete?

 • Jak by vypadalo do měsíce vaše učení, kdybyste do 5 minut pochopili látku, příklady, se kterými jste se trápili celé hodiny?

 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste se nemuseli prohrabávat v hromadách neroztříděných studijních materiálů a neustále hledat informace na internetu?

 • Kolik času a peněz byste ušetřili, kdybyste nemuseli za kvalitním doučováním nikam dojíždět?

 • Jak by se vám usínalo, kdybyste věděli, že máte průběh svojí přípravy plně pod kontrolou?

… Představte si, jak byste se skutečně cítili, kdybyste u přípravy na přijímačky mohli zároveň dělat co vás baví – cestovat, sportovat, scházet se s kamarády nebo rodinou… nebo chodit do práce, na brigádu, protože budete schopni 4x znásobit efektivitu svého učení.

JE TOHLE MOŽNÉ?

Možná si teď říkáte: Tohle není možné! On asi neví, co za stres prožívám. Toho se nedá jen tak zbavit…jako musím uznat, že představy jsou to hezké, ale nevěřím, že moje příprava může takhle doopravdy vypadat.
Je úplně v pohodě, pokud tomu nevěříte, já to chápu a právě proto, vám na této stránce níže ukážu, jak toho lze dosáhnout. Na konkrétních příkladech vám prozradím, co je jádrem úspěchu a jak toho dosáhli studenti před vámi.

Prostřednictvím již zmíněných rozhovorů, se stovkami úspěšných studentů, jsem to postupně odhalil. Jednu zásadní věc, která odlišovala úspěšné uchazeče od těch neúspěšných. Je zajímavé, že tuhle, pro mnohé samozřejmou věc, spoustu studentů ani nenapadlo řešit.

Dost bylo napínání. Je čas Vám to prozradit ...

Úspěšná cesta na přijímačky spočívá v jejím řízení...

 

k tomuto JE NUTNÁ, ona jedna zásadní věc, kterou je

 

 

… wait for it... 

 

 

MENTORING

=

INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN + NEJVZÁCNĚJŠÍ RADY, TIPY + NEUSTÁLA PODPORA

 

Je to skutečně tak! Nejčastějším problémem stovek uchazečů, se kterými jsem mohl mluvit byla neschopnost řídit si svoji přípravu a mít ji pod kontrolou. Znát čas, který budou potřebovat ke zvládnutí „nepřeberného“ množství nutných znalostí k přijímacím zkouškám. Z toho pak plyne stres, nervozita, úzkost, panika a stavy tomu podobné.

LUKÁŠI, OPRAVDU MĚ ZACHRÁNÍ TAK JEDNODUCHÁ VĚC, JAKO JE TOHLE?

OPRAVDU! ALE POZOR! Sestavit si, “jen tak nějaký” plán jednoduché je, ale dokud nebudete mít k jeho vytvoření správné nástroje, nebude to funkční plán. Bude to jen další list papíru, který vás znervózňuje. Bude to jednoduše proto, že:

 • Časové údaje, kolik vám, co zabere, si do něj budete odhadovat “z břicha” (nemáte ani tušení, kolik potřebujete na danou kapitolu).

 • Někdy ho vytvoříte moc podrobně a jindy zas naopak příliš povrchně.

 • Pořád v něm škrtáte, přesouváte, dopisujete, až se v něm nakonec ztrácíte a co je nejhorší - úplně to vzdáte.

 • Zapomínáte na sebe - neplánujete si čas na svoje záliby, kamarády, rodinu a na to, co máte rádi.

FUNKČNÍ PLÁN tvoří 3 základní prvky

Jenom to, co dokážeme měřit, dokážeme i řídit.

Svoji přípravu si budete moci řídit až ve chvíli, kdy dokážete s maximální přesnosti odhadnout čas, potřebný pro jednotlivé předměty, kapitoly.

“Měla jsem vytvořený podrobný denní plán, co a kdy se musím naučit"

Měla jsem vytvořený podrobný denní plán, co a kdy se musím naučit. Každý den jsem si splněné úkoly zeleně odškrtla, což bylo motivující. Samozřejmě se mi stalo i to, že se mi plán nepodařilo za den splnit, tak jsem si udělala černý puntík a postupně jsem si přepracovávala plán tak, abych všechno stihla. Učila jsem se sledováním, posloucháním, čtením i psaním, a to vše jsem si hlavně pořád dokola opakovala.”
Eliška Kropáčková1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

“Změnila jsem myšlení a měla jsem studijní plán. Co a kdy, se budu učit"

“Změnila jsem myšlení a měla jsem studijní plán. Co a kdy, se budu učit. U všech kapitol jsem tušila jak moc je obsáhlá a jak dlouho mi to bude trvat, tak jsem si vyhradila více času a mnohdy jsem toho času měla až dost (někdy zase málo, že jsem se k tomu na konci musela vrátit). Právě kvůli tomu jsem byla i v pohodě. Věděla jsem kolik času na něco mám a hlavně jsem měla jistotu že proberu všechno”
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Je to, jako byste se ocitli na 
OSTROVĚ POKLADŮ...

...ale bez mapy.

Představte si, že jste se ocitli na ostrově, kde je zakopaný tajný poklad. Přesně ten, který změní vaši budoucnost. Třpytivý, plný drahokamů (AL2Be3) a zlaťáků (žádný FeS2), díky kterým budete moct mít, co budete chtít. Třeba nechat postavit vlastní nemocnici, ve které budete sami léčit. Ale pozor! ... na ostrov míří piráti, kteří za pár dnů poklad vykopou a odplují s ním na moře.  Musíte je předběhnout... Chcete se rozeběhnout, začít ho hledat, ale … nevíte kudy. Nemáte mapu. A tak to zkoušíte různými cestami. Víte že s = v*t, a tak běžíte co vám síly (F) stačí, abyste tam byli první. Najednou je před vámi zátaras – hromada kamení, strašně těžkých [ρ = 2600 kg.m-3] – začnete opět makat na nejvyšší výkon P = W/t a pokračujete dál. Cestou potkáte různé druhy, rody, čeledi, třídy zvířat i rostlin, z některých máte i strach. Po náročném dni, plném pohybů, výpočtů, odvozování, určování druhů, padáte únavou. Bez pokladu, zklamaný z neúspěchu a se strachem, jestli vás něco v noci nesežere.

A teď si představte, že se ráno vzbudíte a moře k vám vyplaví flašku. Takovou tu s korkovým špuntem, ve které se nachází ztracená mapa. Kromě mapy tam ještě najdete indicie. Indicie a nápovědy s časem potřebným, k překonání a vyřešení, všech přírodních překážek a záhad.

Jaký je to pocit?

Z přípravou na přijímačky je to podobné. Pokud máte správnou mapu a nápovědy, budou z vás lékaři (zubaři).

Pro úspěšné zvládnutí přijímacích, či jiných zkoušek
NENÍ klíčem:

 • hromada knížek 
 • nepřeberné množství studijních textů
 • více dohledaných materiálů na webu
 • odepření si zálib a zájmů
 • rušení všech zálib, koníčků, setkání s rodinou a kamarády
 • navštěvování více kurzů
 • více soukromých doučování

To všechno je vyrušení a bez dobrého plánu i naprostá ztráta času.

Prokrastinuj efektivně

Užívej si soukromé doučování na téma, které zrovna potřebuješ, kdykoliv a kdekoliv to na tebe přijde.

Každý rád mezi čtením vypne a pustí si dobré video. Proč by tím videem, nemohlo být video s obsahem, který u přijímaček na medicínu (ne jenom) využiješ?
Nebo chceš oživit svoje učení testem? Taky skvělý způsob, jak dopřát svému mozku změnu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE SLEDOVÁNÍM VIDEA SI PAMATUJEME AŽ O 300 %
VÍCE NEŽ Z PŘEDNÁŠKY?

Pokud své učení z videí, podpoříte o další efektivní nástroje samostudiatesty, srovnávací testy, online konzultace, podporu v učení, motivační prvky - pak % šance na přijetí poroste. To vše měřitelné = možnost plánovatmít hravě pod kontrolou.

 

INTENZIVNÍ OPAKOVACÍ ONLINE KURZ

 

"NA PŘIJÍMAČKY SE VZTYČENOU HLAVOU" - PROBLÉMOVÉ KAPITOLY 

 

Kompletně online dostupný kurz, díky kterému si bleskově zopakujete nejproblematičtější kapitoly k přijímačkám. Můžete se učit a připravovat, kdykoliv (24/7) a odkudkoliv.

Vychází z mnohaletých zkušeností všech lektorů, studentů  a lidí podílejících se na její tvorbě. Hlavní myšlenkou je neustálá kontrola nad fázi výuky, ve které se nacházíte.

Tvořena je 6 základními “tábory”, ve kterých načerpáte dostatek sil a vědomostí k tomu, abyste úspěšně dorazili do cíle (6. tábor - živá setkání se vykrystalizuje dle COVID-19) .

 • Videa "hlavně ať jsou krátká a neusínáme u toho, nechceme jenom namluvené prezentace :-(" - vyslyšeli jsme vaše hlasy! Lektor to říká přímo vám. Vidíte ho, jak gestikuluje, což zvyšuje udržení pozornosti. Video delší než 10 minut u nás nenajdete. Vše efektivně sestříháno (pauzy, přestoje) doplněno o grafické prvky
 • Materiály: doporučená literatura, prezentace, pdf, užitečné odkazy – zde si každý vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Můžete si klidně vytisknout, nebo stáhnout a dělat zápisky přímo v nich.
 • Testy: Rozřazení otázek do jednotlivých kapitol. Srovnávací testy s ostatními uchazeči – žebříček - soutěž o nejlepšího PreMedStudenta. Testy s omezením času i počtu pokusů, ale i neomezené testování – stačí si vybrat, komu co vyhovuje. Modelové otázky máme vlastní.
 • Online podpora - Můžete nám kdykoliv poslat váš dotaz, přání (email, sms, whatsapp..) a my vám odpovíme nejrychleji jak jen to půjde. Naši lektoři jsou připraveni zodpovědět vše co vás trápí.
 • Komunita – Uzavřená FB skupina kde se motivujemepodporujeme v učení. Navzájem si zodpovídáme dotazy ohledně přijímaček a toho co vás čeká. Jak nepodléhat strachu, ale v co největším klidu využít čas, který ještě zbývá.

 • Webináře, živá vysíláníTipy a triky jak dobře využít čas do přijímaček, tipy a triky k přijímacímu řízení, na co si dát největší pozor, taktika boje, jak se psychicky udržet v co největší možné pohodě a dalších mnoho témat i na vaše přání.

 • Záleží nám na vašem úspěchu!

FUNKČNÍ STUDIJNÍ PLÁN

BUDETE ZNÁT ČAS KE SPLNĚNÍ CÍLŮ

Spočítali jsem je za vás, měřitelné vstupy přípravy. Díky tomu začínáte mít první reálný obraz o čase, který potřebujete ke splnění cílů.

UPRAVÍTE DLE VAŠEHO TEMPA

Funkční, jednoduchý a editovatelný nástroj, kde si předvyplněný plán budete upravovat dle vašeho tempa. Teď začínáte mít kontrolu nad svoji vlastní přípravou..

JAK NA TO - UKÁŽEME, POMŮŽEME

Návod jak při tvorbě plánu postupovat, na co si dát pozor, čím začít, na co nezapomenout. Krátký postup, jak si osvojit „plánovač“ a být pánem svého času a v klidu

Pojďme se společně podívat dovnitř kurzu

Uvnitř kapitoly najdete

Bloky pro ještě rychlejší (efektivnější)

osvojení znalostí.

 • 1
  Obsah Kapitoly
  Dává vám přehled kolik času si na kapitolu vyhradit
 • 2
  Návod + rychlý tip
  Další vychytávky, které vás přiblíží cíli
 • 3
  Doporučená literatura
  Kombinovat obsah videí s doporučenou literaturou je ideální volba
 • 4
  Videoobsah - obsah + časy videí
  Pro snadné nalezení toho co hledáte. Časy jednotlivých videí pro lepší plánování a odhad.
 • 5
  Videa + checkbox
  Možností odškrtnout si co považujete za splněné - vše pod vaši kontrolou
 • 6
  Testy
  Jedna z nejlepších metod učení je testováni. Celkový test, pro ještě lepší naučení a srovnávací test pro srovnání se s ostatními uchazeči.
 • 7
  Statistiky testů
  Přehledně můžete vidět jak se vám v testech dařilo. Po splnění nad dané % se test sám označí za splněný.
 • 8
  Zpětné prohlížení svých pokusů
  Možnost rozkliknout každý pokus a učit se na vlastních chybách.
 • 9
  UKAZATEL POKROKU
  4 ZÁKLADNÍ ČÁSTI - jejich odškrtnutí se projevuje v ukazateli pokroku pro danou kapitolu, celého předmětu i celé přípravy na přijímačky

PROČ PRÁVĚ JÁ

Přes 10 let výuky a více než 3000 odučených studentů

Přípravě budoucích lékařů se věnuji od roku 2010 a první videa na youtube jsem natočil již v roce 2013.

Ale pěkně popořádku... V roce 2005 jsem úspěšně absolvoval přijímačky na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kdy jsem se umístil na 7. místě. Po absolvování magisterského studia jsem pokračoval na PhD. studiu v oboru Lékařská Biofyzika (V průběhu magisterského studia jsem si ještě odskočil vystudovat Ing. studium na Fakultu biomedicínského inženýrství na ČVUT).

8 let jsem na 1. lékařské fakultě vyučoval předměty biofyzika a zdravotnická informatika pro obory všeobecného a zubního lékařství. Vedl jsem praktická cvičení, přednášel i zkoušel. 2 x jsem byl oceněn děkanem fakulty za umístění v první desítce nejlepších pedagogů fakulty, na základě oficiální ankety hodnocení výuky studentů (https://1url.cz/@nejlepsiUcitele). 

S vášní rozvíjím moji zálibu naslouchat studentům, vcítit se do jejich problémů a hledání nejlepšího možného řešení.

Jsem expertem na přijímačkový mentoring – sestavení individuálního studijního plánu studenta, s následnou několika stupňovou kontrolou plnění a revizi. Se svým studentem/kou, vždy společně hledáme cestu, jak překonat těžké chvíle v průběhu přípravy. Právě ve chvílích, ve kterých by to už 90 % lidí vzdalo, se snažíme nalézt cestu, sílu a schopnost, jak to dát.
Více o mně se můžete dočíst zde: http://sos.1lf.cz/?page_id=77

"Baví nás bavit vás a u toho i vzdělávat"

Hlavní lektor chemie:

MUDr. Barbora Zachová

Chirurgie FN Praha
Aktivní chiruržka se specializací na břišní chirurgii. Od mládí miluje chemii a fantasticky propojuje s medicínou. Přípravě studentů na medicínu se věnuje od svých VŠ studií.

Teď, když už znáte kde je pes (poklad) zakopaný ...

Jaké by to bylo, kdybyste mi zaplatili 5 000 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější "OPAKOVAČKU" a za tuhle částku, bych Vám odevzdal všechny moje (více než 10leté) zkušenosti s přípravou na přijímačky.

NEPLÝTVEJTE VAŠIM ČASEM PŘÍPRAVY

Příležitost dneška leží v tom, odlišit se od konkurence, která se stále učí podle "staré školy".

Oproti tomu možnosti, které dnes nabízí online videokurzy. Možnost jednoduše si naplánovat svůj čas přípravy - s tím pomůžeme taky. Mít vše na jednom místě. Mít příležitost dále žít svůj život, věnovat se svým koníčkům a u toho se v klidu připravovat na přijímačky (maturitu nebo zkoušku).

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Online kurz je vhodný pro všechny uchazeče na lékařské fakulty (1LF UK, 2LF UK, 3LF UK, LFHK, LFP LF UPOL, LF MUNI). Kurz je základem pro úspěšné zvládnutí přijímaček na medicínu. Samozřejmě kurz pomůže každému, kdo má ve svém kalendáři zaznačené i jiné přijímačky ze středoškolské chemie. Kurz je nutnou pomůckou pro uchazeče na medicínu.

JAK TO FUNGUJE?

Je to okamžitě přístupný online kurz, který můžete začít studovat ihned. ZAČÍT PROTO MŮŽETE KDYKOLIV.

CO NA VÁS UVNITŘ KURZU ČEKÁ?

0
KAPITOL
0
VIDEÍ
0
MINUT
0
OTÁZEK

20x Kapitola ke studiu

(videa, studijní materiály, doporučená literatura)

- kapitoly ze středoškolské biologie, fyziky a chemie - výběr pro přijímačky na lékařské fakulty- osnova níže

 

Hodnota 1 kapitoly je 220 Kč

720 modelových otázek

20+ Testů k procvičování

plus proto, že neustále vymýšlíme a přidáváme varianty dalších srovnávacích testování

Hodnota otázek a testů je 1.590 Kč

Individuální studijní plán

PLÁNOVAČTM - Inteligentní, intuitivní nástroj, který vám umožní skutečnou kontrolu nad časem přípravy
+ PODPORA - návod a konzultace při vytvoření plánu na míru

Hodnota plánovače a podpory je 1.490 Kč

Online podpora

Tým lektorů - připraven zodpovědět všechny vaše dotazy (odpovídáme do 24 hodin)
nepřetržitá online PODPORA - po celou dobu přípravy

Hodnota online podpory je 1.490 Kč

Hodnota online kurzu:

8.970 Kč/ 347 Eur

VÝHODY A VLASTNOSTI KURZU:

Kdykoliv a kdekoliv

Stačí mít připojení na internet, žádné další omezení neexistuje.

Plně responzivní design

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

Přístup 24/7

Obsah je vám k dispozici neustále. Stačí se přihlásit do členské sekce

Zaškrtávací políčka

U videí i hlavních prvků kapitoly. Sami si určíte, kdy máte co splněno

Ukazatel pokroku

Rychlý přehled svoji přípravy

Ověřené - recenzované zdroje

Vše jsme pro vás zkontrolovali

Rychlost přehrávání

Nastavitelná rychlost přehrávaní videí

Testy prohlížení

Zpětně se můžete učit z vlastních chyb

Online podpora

Řešíme všechny vaše dotazy a problémy, technické i vědomostní

Dokola a dokola

Vše si můžete přehrát kolikrát potřebujete

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUSY ZDARMA:

Pro nejrychlejší z vás, mámě několik skvělých dárečků

TESTOMAT
 • Generátor náhodných otázek - okamžité vyhodnocení
 • Statistiky všech pokusů, srovnávaní s ostatními uchazeči
 • Zpětné prohlížení - učení se z chyb
 • automatické odškrtávání po dosažení 80 %

Hodnota TESTOMATU
je 1.500 Kč

Přístup k informacím
 • Uzavřená FB skupina
 • Lektoři - zodpoví vše o přijímačkách i k učivu

 • Podívejte se, na co se ptají ostatní

Hodnota Know-how
je 990 Kč

WEBINÁŘE
 • Jak uspět u přijímaček - Důležité rady, tipy, triky, na co si dát pozor a co určitě neudělat
 • Nejčastější dotazy - zodpovíme naživo vše, co vás nejvíce zajímá a trápí
 • + další dle přání

Hodnota WEBINÁŘŮ 
je 990 Kč

ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK PRO NEJRYCHLEJŠÍ Z VÁS

+ EXTRA BONUS

KONZULTACE ZDARMA

1/2 hodinová online konzultace, která vám pomůže s motivací k učení a plánování času přípravy. 

Lektor: Ing. Mgr. Lukáš Dibdiak

Hodnota konzultace je 990 Kč

ONLINE KURZ 

PROBLÉMOVÉ KAPITOLY OBSAHUJE:

 

 • 170 VIDEÍ - videa, kde je vše vysvětleno jasně, stručně a k věci.
 • 462 minut (skoro 8 hodin) intenzivního vysvětlování - snažili jsem se délku videí zefektivnit a zkrátit jak to šlo.
 • Obsahem jsou kapitoly ze středoškolské chemie, fyziky i biologie
 • 720 otázek - rozřazených do kapitol
 • 20 kapitol
 • Testy - u každé kapitoly
 • Testomat - nástroj na testování a přistup ke svým statistikám
 • Studijní materiály, doporučená literatura
 • Plán výuky - předvyplnění plán výuky
 • Plánovač - nástroj na zkrocení času
 • Přístup k uzavřené FB skupině
 • Minimálně 2 x Webinář
 • Online podporu ve věcech studijních i technických
 • 1/2 hodinovou konzultaci s hlavním mentorem ohledně přijímaček na medicínu

OSNOVA

CHEMIE

FYZIKA

BIOLOGIE

Hodnota online kurzu spolu s bonusy

 

Hodnota online kurzu 8.970 Kč/ 347 Eur

+ bonusy 3.480 Kč/133 Eur

+ extra bonus 990 Kč/39 Eur

=

13.440 Kč/519 Eur

 

Cena online kurzu

 

Pamatujete si, jak jsem vám v polovině stránky říkal, jaké by to bylo, kdybyste mi zaplatili 5 000 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější Cestu na medicínu, a raketovou rychlostí se začali přibližovat svému pokladu? 

V té chvíli jste mohli kurz získat s okamžitou slevou 63 % z jeho hodnoty

13.440 Kč/519 Eur

Znám příběhy mnohých z vás, a proto chci tenhle kurz udělat dostupnější i pro ty, kteří si na něj musí vydělat sami, anebo pro ty z vás, kteří rodinný rozpočet nemáte tak vysoký.

Kurz Vám v tyhle chvíli nabízím, se všemi bonusy
se slevou 79 % 

 

13.480 Kč/519 Eur

 

ještě dnes za...

 

 2.790 Kč/107 Eur

Online kurz, vám ve srovnání s běžnými kurzy, přináší konkurenční výhodu

 

CO ŘEKLI NAŠI STUDENTI

"Připraví také psychicky."

Super! Jedná se o nejlepší kurzy, které Vás připraví na přijímačky nejenom znalostně, ale také psychicky. Díky nim jsem se dostal na medicínu. Vřele doporučuji!!
Lukáš ČumpelíkPřijatý na LF Olomoc a LF Ostrava

"Na chémiu som robil z tých videí všetko."

Ďakujem za vaše kurzy. Využíval som ich hlavne na chémiu, tam som robil z tých videí všetko. Z fyziky skôr to čomu som nerozumel a hlavne príklady lebo tie tam boli dobre vysvetlené.
Vladimír LukačkoZubní lékařství, 1. LF UK

"Veľmi sa mi páčila možnosť overenia vedomosti pomocou náhodne generovaných otázok a z toho výstupné štatistické údaje (percento, čas)"

Ja som videá určite plne využila, podľa nich som si zopakovala a spracovala celú fyziku, keďže na strednej škole to nebol môj obľúbený predmet a ani som z neho nematurovala. Chémia bola taktiež veľmi príjemná na doplnenie učiva potrebného k prijímačkám. Veľmi sa mi páčila možnosť overenia si svojich vedomosti po prejdení príslušnej témy pomocou náhodne generovaných otázok a z toho výstupné štatistické údaje ako percento úspešne zodpovedaných otázok, ale aj čas za ktorý sa mi daných 20 otázok padarilo zodpovedať.
Natália Šlesarová2. ročník, 1. LF UK

"Kurz ma veľmi motivoval k zodpovednej príprave. Prehľadný a kvalitne spracovaný. Mohol som sa posunúť bližšie k môjmu snu stať sa lekárom a neprestať sa venovať hudbe ani spoločenskému životu."

Prijímačky sa rýchlo blížili. Objem informácií bol pre mňa tak nepredstaviteľne veľký, že som ani nevedel, kde mám začať. Narazil som na Lukáša a povedal som si, že to skúsim. Kurz bol pre mňa veľmi nápomocný. Pomohol mi učivo lepšie pochopiť a veľmi ma motivoval k zodpovednej príprave, čo bolo pre mňa osobne jednoznačne najdôležitejšie. Kvôli prehľadnosti a kvalitnému spracovaniu jednotlivých tém som sa učil rád a aj mi to šlo celkom rýchlo. Vďaka kurzu som sa mohol posunúť o krok vpred a bližšie k môjmu snu stať sa lekárom a neprestať sa venovať hudbe ani spoločenskému životu. Kurz jednoznačne odporúčam a prajem veľa šťastia!
Denis Dinga2. ročník, 3. LF UK

ONLINE KURZ "PROBLÉMOVÉ KAPITOLY" 
20 kapitol za 2.790 Kč

1 kapitola = 139 Kč

Touto investicí získáte spoustu volného času a ušetříte peníze za množství individuálních doučování. Bude vás to stát méně než třeba, 1 PIZZA,
nebo jízdenka z Brna do Prahy

Jízdenka - vlak

Brno - Praha

245 Kč

Jedna pizza v restauraci

Pizza- Prosciutto

249 Kč

1 kapitola k přijímačkám

ELEKTRICKÉ POLE

 

64 minut videí

50 otázek

139 Kč

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ, CO ZÍSKÁTE:

OBSAH VIDEOKURZU

0
KAPITOL
0
VIDEÍ
0
MINUT
0
OTÁZEK

20x Kapitola ke studiu

(videa, studijní materiály, doporučená literatura, sledování pokroku)

 

4 400 Kč

 

720 Testových otázek

20+ Testů k procvičování

Sledujte svůj pokrok a srovnávejte se s ostatními jak na tom jste

 

1 590 Kč

 

Individuální studijní plán

PLÁNOVAČ - Inteligentní, intuitivní nástroj pro tvorbu a editaci testu
+ PODPORA návod a konzultace při vytvoření plánu na míru

 

1 490 Kč

 

Online podpora

Tým našich lektorů a mentorů. Konzultace po celou dobu přípravy. Odpověď do 24 hodin

 

1 490 Kč

 

+ DÁRKY, BONUSY ZDARMA

(OMEZENO PRO PRVNÍCH 50 Z VÁS)

Testomat
 • Generátor náhodných otázek - okamžité vyhodnocení
 • Statistiky všech pokusů, srovnávaní s ostatními uchazeči
 • Zpětné prohlížení - učení se z chyb
 • automatické odškrtávání po dosažení 80 %

 

1 500 Kč

 

Přístup k informacím
 • Uzavřená skupina s lektory, kde sdílíme všechny novinky

 

990Kč

 

Živé webináře

Webináře, které zvýší vaši chuť do studiašanci na přijetí. Probereme vše nejpodstatnější co vás trápí. Nejčastější dotazy, otázky, rady a tipy k přijímačkám

 

990Kč

 

ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK PRO NEJRYCHLEJŠÍ Z VÁS

+ EXTRA BONUS

KONZULTACE ZDARMA

1/2 hodinová online konzultace

Lektor: Ing. Mgr. Lukáš Dibdiak

 

990 Kč

 


 

CELKOVÁ HODNOTA:

 

 

AKČNÍ CENA DNES:

 

 

13.440 Kč/

519 Eur

 

2.790 Kč/

107 Eur

NYNÍ JE ČAS SE ROZHODNOUT

Z důvodu zabezpečení kvalitní online podpory, je počet míst za akční cenu omezený

0
VOLNÝCH MÍST
ZA AKČNÍ CENU

 

2.790 Kč/107 Eur

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Kdy a kam obdržím přístupy

Na email, který jste zadali v objednávce, obdržíte přístupové údaje do kurzu. Pro jistotu se prosím podívejte do složek hromadná, nebo spam.

Kolikrát denně se můžu do kurzu přihlásit?

Kolikrát chcete. Výuku i doporučovaný plán výuky si tak můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu. Kurz máte k dispozici 24/7, na jakémkoliv zařízení.

Musím se učit podle plánu výuky?

V žádném případě. Nemusíte. Výuku i doporučovaný plán výuky, si můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu.

V jakých měnách je možné platit?

EUR a CZK. V objednávkovém formuláři, při výběru položky a ceny, stačí vybrat požadovanou měnu a platba proběhne přes účet dané měny. Nehrozí Vám tedy žádné další poplatky ani nevýhodné kurzové přepočty.

Je nutností připojení k internetu?

Ano, celý kurz běží v prostředí internetu, z toho důvodu musíte být pro výuku připojeni k internetu.

Do kdy mám přístup k materiálům

Přístup ke kurzu máte k dispozici do konce aktuálního školního roku (aktuálně již teď do konce šk. roku 2020/2021). Přístup máte minimálně do datumu konání posledních písemných přijímaček na LF pro daný školní rok.

Co když zapomenu heslo ke svému kurzu?

Nic se neděje. Kliknete si na "zapomenuté heslo" a mi vám pošleme na email, který používáte pro přihlášení nové heslo, které si následně můžete jednoduše změnit.

Dostanu po absolvování kurzu certifikát?

Ano, pokud shlédnete minimálně 75% obsahu videí a dosáhneš nad 80 % u všech testů, vystavíme vám certifikát o úspěšném absolvovaní kurzu.

Kolikrát si můžu udělat test?

Klidně 100x za den. Testy máme 2 typů - 1. typem jsou opakovací (výukové) u kterých není vůbec žádné omezení a můžete si je provádět kolikrát chcete a jak dlouho chcete. Je to stejný jako u videí. Počet testování není nijak omezen a můžete se testovat od rána do večera, pořád dokola. 2. typem jsou pak testy srovnávací - kde je omezen počet pokusů, kvůli objektivnímu srovnání s konkurenty. Vše je u jednotlivých testů přehledně uvedeno.

Mám možnost vidět výsledky a statistiky svých testů?

Ano jistě. Ve svých statistikách můžete vidět úspěšnost, datum a délku trvání všech pokusů. Každý pokus je možné rozkliknout a test prohlédnout. Výsledky jsou přehledně rozděleny dle jednotlivých témat. Je tady ještě daleko více statistik a funkcí, proto je to lepší vyzkoušet. Tahle statistika vám ohledně přípravy leccos napoví.

Můžu se učit také z mobilu?

Ano, náš web je plně responzivní a funkční na všech zařízeních. Můžete se tedy učit, z notebooku, tabletu nebo také z mobilu.

Účetnictví - je možné dát kurz do nákladů firmy?

Ano. Jsme plátci DPH, daň si můžete zařadit do svého účetnictví.

UPOZORNĚNÍ

AKČNÍ CENA se bude zvyšovat!

Z důvodu prostoru pro vytvoření kvalitní podpory každého účastníka kurzu, je počet za tuhle cenu omezen.

Může se stát, že  brány KURZU se zavřou a v tomhle školním roce již nebude možnost se do něj zapojit.

PŘIPOMENUTÍ

PS: Rád bych vám jenom závěrem poděkoval za Váš zájem o studium jednoho z nejnáročnějších oborů.


Chci vám ale připomenout, že tahle cesta není pro každého:

 • Pokud se neučíte rádi pomocí videí
 • Nemáte chuť sami se učit
 • Po studiu medicíny tolik netoužíte
 • Věříte více fyzickým doučováním než samostudiu
 • Nejste ochotní vzít za svoji budoucnost zodpovědnost do vlastních rukou ...

...Není tahle CESTA pro vás ideální

Nic neriskujete

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

+

OSOBNÍ KONZULTACE ZDARMA

 • 14 denní VRÁCENÍ PENĚZ
  Pokud se vám náš kurz nebude líbit, nebo vám nebude vyhovovat, do 14 dnů vám bez jakýchkoliv řečí vrátíme peníze
 • Osobní konzultace ZDARMA
  Po skončení přijímaček vám zdarma nabídnu osobní (nebo Skype) konzultaci, kde probereme další možnosti studia a plán na příští rok.
 • ZABEZPEČENÁ PLATBA
  Online platby a platby kartou, provádíme prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay, která používá nejmodernější technologie k zabezpečení online plateb odpovídající standardu PCI DSS Level 1.

Speciální akce pro 10 nejrychlejších

 

2.790 Kč/107 Eur

 

 2.290 Kč/87 Eur

 

JSOU CHYBY, KTERÉ SE OPAKUJÍ STÁLE DOKOLA

Víš třeba, co je to chirální uhlík? D a L izomerie? Jak se zacykluje molekula glukózy? Co způsobuje redukční vlastnosti monosacharidů? O-glykosidová vazba? Funkce glykogenu v lidském těle? K čemu používáme krevní agar? Jak se vypočítá kapacita kondenzátoru? Jak fungují polovodiče? Coulombův zákon? Jak se počítá fenotypový štěpný poměr? Relativní atomová hmotnost, látkové množství? Výpočet hmotnostního zlomku nebo látkové koncentrace? Složení roztoků i jejich směšování?

Do prvních letošních přijímaček na lékařskou fakultu zbývá