"Odkaz od zkušeného týmu absolventů a učitelů z lékařské fakulty, kteří vás provedou přípravou na LF."

BALÍČEK

CESTA NA MEDICÍNU

Víme, co rozhoduje o vašem přijetí na vysněnou fakultu, ale ve škole vám to neřekli. Přečtěte si TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÝCH UCHAZEČŮ a nedělejte chyby, kterých se dopouští většina studentů.

… Byl(a) jste přijat(a) na základě úspěchu v přijímacím řízení

... I vy jste možná čekali tuhle pohádkovou zprávu o přijetí na medicínu na vašem displeji, ale místo toho tam svítilo něco jiného? Vaše sny se rozplynuly. Srdce zaplavil smutek, zklamání, bolest, obavy o budoucnost. Nechápete to... z fyziky jste maturovali, ale bodů jste nasbírali strašně málo, chemie byla vaše oblíbená – na gymplu samé jedničky, i přesto to nestačilo…

Ve škole vám totiž, na cestu k přijímačkám, nezabalili všechno. Mnohdy vás perfektně naučili všechny vzorce a rovnice, ale zapomněli vám k přípravě na velké zkoušky prozradit tu nejdůležitější věc...

...1 ZÁSADNÍ VĚC, KTEROU ÚSPĚŠNÍ UCHAZEČI DĚLAJÍ JINAK

Milí budoucí lékaři, studenti, pokud i vy máte pocit, že:

 • Času na přípravu je děsivě málo a vy nic nestíháte
 • Učiva k přijímačkám na medicínu je nezvládnutelně moc
 • Učíte se „zbytečně“ moc podrobností, které u přijímaček nebudou
 • Pocit, že některé kapitoly určitě sami pochopit nezvládnete
 • Častokrát nevíte, kde zažít
 • Jste chaotičtí, nemáte v přípravě systém, řád ani pořádek
 • Jste demotivovaní a nemůžete se pořádně soustředit
 • Pokud vás nepřijmou na vysněnou školu, zhroutí se váš svět
 • Myslíte na to, co budete dělat, když se nedostanete, co si o vás řeknou ostatní

 • Chce se vám z toho brečet

 • Máte sto chutí to vzdát

Naprosto vás chápu a řeknu vám:

Nemůžete za to a nejste v tom sami!

"Měla jsem hrozný strach z neúspěchu."

“Měla jsem hrozný strach z neúspěchu. Představa, že se nedostanu do školy ani podruhé mě úplně děsila, takže taky taková motivace.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

"Byla jsem absolutně demotivovaná, nemohla jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslela na to, co když se nedostanu."

“Od února, kdy jsem už nechodila do práce, jsem se mohla opravdu každý den věnovat učení. To by bylo ideální. Ale já třeba 3 dny nic neudělala. Měsíce ubíhaly a já v březnu zjistila, že se mi to celý vymyká kontrole. Že nic nestíhám. Byla jsem absolutně demotivovaná, nemohla jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslela na to, co když se nedostanu. Co budu pak dělat. Co si řeknou ostatní. Celý rok jsem se učila a stejně to bylo zbytečný?!
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Na základě stovek rozhovorů s mými studenty jsem poznal “objektivní důvody rozdílné úrovni (NE)znalostí” z Chemie, Biologie, Fyziky (Matematiky). Zde je několik z nich:

 • Kdo si to má pamatovat – mnoho kapitol jste totiž ve škole probírali již hodně dávno – 3 a více let zpátky (osnovy SŠ, jsou prostě takové), nebo dokonce nikdy – jako JÁ ...

 • Kvalita učitele – možná jste měli štěstí“ na učitele, který vás vůbec nezaujal, neuměl vám to vysvětlit nebo se dokonce "úplně nevěnoval" tomu, čemu by měl.

 • Kvalita školy – odhalil jsem i fakt, že ne všechny školy probírají stejné kapitoly - některé se i přeskakují - chybí pak důležité souvislosti.

 • Absence – možná jste zrovna v ten den ve škole chyběli nebo vám odpadla výuka.

 • Láska – na výuce jste byli přítomni tělem, ale ne duchem.  

 • Nezájem – v 1. nebo 2. ročníku, jste třeba ani netušili, že se budete hlásit na medicínu a v té době jste se prostě celkově zajímali spíše o historii, zeměpis, svoje záliby, kamarády...

"Biologie: učitelka odmítala přípravu na VŠ. Fyzika: neuměla jsem nic. Chemie: z chemického semináře mám děs ještě dnes."

"Biologie: biologii u nás na škole učila učitelka, která milovala kameny a zbytek ji moc nezajímal. Na semináři odmítala dělat jakoukoliv přípravu na VŠ a do března i maturitní otázky, namísto toho dělala SOČku a celkově byla velmi protivná. Proto jsem na její seminář ani nešla. Fyzika: našemu fyzikáři jsem říkala Medvídek Pů, byl hrozně milý a komu fyzika nešla, tak ho nenutil nic moc dělat. To, co jsme dělali v hodině bylo i v písemce, jenom jiná čísla. Fyzikou jsem proploula celkem v klidu. Nejhorší známku jsem měla snad 3, ale neuměla jsem nic. Chemie: z chemického semináře mám děs ještě dnes. Měla jsem ho jenom jednou za dva týdny, ale stálo to za to. Do února jsme dělali biochemii a až potom maturitní otázky, které jsme si nestihli vysvětlit ani zkontrolovat.”
Zuzana Lakatošová1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

OPAKUJI … není to vaše chyba!

Cesta na medicínu je trnitá, a přesto vám ve škole, nikdy nikdo neřekl, jak se připravovat na velký den přijímaček. Dokonce vám ani neukázali, jak se připravovat na maturitu. Jakou cestou se vydat. Jak přípravu správně uchopit a uspět.

Ve škole jste maximálně dostali, jenom hromadu otázek a materiálů – neroztříděnou, nelogickou a nekonečnou. Když se na tu hromadu podíváte, zatočí se vám hlava a upadáte do deprese. Je potom přirozené, že máte pochybnosti v sebe sama a úspěchu u zkoušek. Sám jsem to mnohokrát zažil…
Ale cesta úspěchu, je někde jinde.

Všechna vaše snaha je úplně k ničemu, pokud…

NEBUDETE MÍT JEDNU ZÁSADNÍ VĚC,

která vás od úspěchu dělí.

Ale ještě předtím, než vám prozradím, co to je, zkuste se zastavit a

Představte si ...

 • Jaké by bylo vaše ranní probouzení, kdybyste žili s pocitem, že se do přijímaček stihnete naučit vše, co potřebujete?

 • Jak by vypadalo do měsíce vaše učení, kdybyste do 5 minut pochopili látku, příklady, se kterými jste se trápili celé hodiny a ve škole vás to nenaučili?

 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste se nemuseli prohrabávat v hromadách neroztříděných studijních materiálů a neustále hledat informace na internetu?

 • Kolik času a peněz byste ušetřili, kdybyste nemuseli za kvalitním doučováním nikam dojíždět?

 • Jak by se vám usínalo, kdybyste věděli, že máte průběh svojí přípravy plně pod kontrolou?

… Představte si, jak byste se skutečně cítili, kdybyste u přípravy na přijímačky mohli zároveň dělat co vás baví – cestovat, sportovat, scházet se s kamarády nebo rodinou… nebo chodit do práce, na brigádu, protože budete schopni 4× znásobit efektivitu svého učení.

JE TOHLE MOŽNÉ?

Možná si teď říkáte: Tohle není možné! On asi neví, co za stres prožívám. Toho se nedá jen tak zbavit…jako musím uznat, že představy jsou to hezké, ale nevěřím, že moje příprava může takhle doopravdy vypadat.
Je úplně v pohodě, pokud tomu nevěříte, já to chápu a právě proto, vám na této stránce níže ukážu, jak toho lze dosáhnout. Na konkrétních příkladech vám prozradím, co je jádrem úspěchu a jak toho dosáhli studenti před vámi.

Prostřednictvím již zmíněných rozhovorů, se stovkami úspěšných studentů, jsem to postupně odhalil. Jednu zásadní věc, která odlišovala úspěšné uchazeče od těch neúspěšných. Je zajímavé, že tuhle, pro mnohé samozřejmou věc, spoustu studentů ani nenapadlo řešit.

Dost bylo napínání. Je čas Vám to prozradit ...

Úspěšná cesta na přijímačky spočívá v jejím řízení...

 

k tomuto JE NUTNÁ, ona jedna zásadní věc, kterou je

 

… wait for it... 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN

 

Maraton příjímaček pro tenhle rok začne za:

Je to skutečně tak! Nejčastějším problémem stovek uchazečů, se kterými jsem mohl mluvit, byla absence pravidelného vedení, strategie a plánu přípravy. Schopnost řídit svoji přípravu a mít ji pod kontrolou. Znát čas potřebný ke zvládnutí „nepřeberného“ množství nutných znalostí. Neznalost důležitých informací o přijímačkách, tipůrad. Z toho pak plynou stres, nervozita, úzkost, panika a stavy tomu podobné.

LUKÁŠI, OPRAVDU MĚ ZACHRÁNÍ TAK JEDNODUCHÁ VĚC, JAKO JE STUDIJNÍ PLÁN?

OPRAVDU! ALE POZOR! Sestavit si, “jen tak nějaký” plán jednoduché je, ale dokud nebudete mít k jeho vytvoření správné nástroje, nebude to funkční plán. Bude to jen další list papíru, který vás znervózňuje. Bude to jednoduše proto, že:

 • Časové údaje, kolik vám, co zabere, si do něj budete odhadovat “z břicha” (nemáte ani tušení, kolik potřebujete na danou kapitolu).

 • Někdy ho vytvoříte moc podrobně a jindy zas naopak příliš povrchně.

 • Pořád v něm škrtáte, přesouváte, dopisujete, až se v něm nakonec ztrácíte a co je nejhorší - úplně to vzdáte.

 • Zapomínáte na sebe - neplánujete si čas na svoje záliby, kamarády, rodinu a na to, co máte rádi.

FUNKČNÍ PLÁN tvoří 3 základní prvky

Jenom to, co dokážeme měřit, dokážeme i řídit.

Svoji přípravu si budete moci řídit až ve chvíli, kdy dokážete s maximální přesnosti odhadnout čas, potřebný pro jednotlivé předměty, kapitoly.

“Měla jsem vytvořený podrobný denní plán, co a kdy se musím naučit"

Měla jsem vytvořený podrobný denní plán, co a kdy se musím naučit. Každý den jsem si splněné úkoly zeleně odškrtla, což bylo motivující. Samozřejmě se mi stalo i to, že se mi plán nepodařilo za den splnit, tak jsem si udělala černý puntík a postupně jsem si přepracovávala plán tak, abych všechno stihla. Učila jsem se sledováním, posloucháním, čtením i psaním, a to vše jsem si hlavně pořád dokola opakovala.”
Eliška Kropáčková1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

“Změnila jsem myšlení a měla jsem studijní plán. Co a kdy, se budu učit"

“Změnila jsem myšlení a měla jsem studijní plán. Co a kdy, se budu učit. U všech kapitol jsem tušila jak moc je obsáhlá a jak dlouho mi to bude trvat, tak jsem si vyhradila více času a mnohdy jsem toho času měla až dost (někdy zase málo, že jsem se k tomu na konci musela vrátit). Právě kvůli tomu jsem byla i v pohodě. Věděla jsem kolik času na něco mám a hlavně jsem měla jistotu že proberu všechno”
Simona Thiel1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova

Je to, jako byste se ocitli na 
OSTROVĚ POKLADŮ...

...ale bez mapy.

Představte si, že jste se ocitli na ostrově, kde je zakopaný tajný poklad. Přesně ten, který změní vaši budoucnost. Třpytivý, plný drahokamů (AL2Be3) a zlaťáků (žádný FeS2), díky kterým budete moct mít, co budete chtít. Třeba nechat postavit vlastní nemocnici, ve které budete sami léčit. Ale pozor! ... na ostrov míří piráti, kteří za pár dnů poklad vykopou a odplují s ním na moře.  Musíte je předběhnout... Chcete se rozeběhnout, začít ho hledat, ale … nevíte kudy. Nemáte mapu. A tak to zkoušíte různými cestami. Víte že s = v*t, a tak běžíte co vám síly (F) stačí, abyste tam byli první. Najednou je před vámi zátaras – hromada kamení, strašně těžkých [ρ = 2600 kg.m-3] – začnete opět makat na nejvyšší výkon P = W/t a pokračujete dál. Cestou potkáte různé druhy, rody, čeledi, třídy zvířat i rostlin, z některých máte i strach. Po náročném dni, plném pohybů, výpočtů, odvozování, určování druhů, padáte únavou. Bez pokladu, zklamaný z neúspěchu a se strachem, jestli vás něco v noci nesežere.

A teď si představte, že se ráno vzbudíte a moře k vám vyplaví flašku. Takovou tu s korkovým špuntem, ve které se nachází ztracená mapa. Kromě mapy tam ještě najdete indicie. Indicie a nápovědy s časem potřebným, k překonání a vyřešení, všech přírodních překážek a záhad.

Jaký je to pocit?

S přípravou na přijímačky je to podobné. Pokud máte správnou mapu a nápovědy, dovede vás to na vysněnou školu .

Pro úspěšné zvládnutí přijímacích, či jiných zkoušek
NENÍ klíčem:

 • hromada knížek 
 • nepřeberné množství studijních textů
 • více dohledaných materiálů na webu
 • odepření si zálib a zájmů
 • rušení všech zálib, koníčků, setkání s rodinou a kamarády
 • navštěvování více kurzů
 • více soukromých doučování

To všechno je vyrušení a bez dobrého plánu i naprostá ztráta času.

Prokrastinuj efektivně

Užívejte si soukromé doučování na téma, které zrovna potřebujete, kdekoliv a kdykoliv máte na to čas.

Každý rád mezi čtením vypne a pustí si dobré video. Proč by tím videem, nemohlo být video s obsahem, který u přijímaček na medicínu (ne jenom) využiješ?
Nebo chceš oživit svoje učení testem? Taky skvělý způsob, jak dopřát svému mozku změnu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE SLEDOVÁNÍM VIDEA SI PAMATUJEME AŽ O 300 %
VÍCE NEŽ Z PŘEDNÁŠKY?

Pokud své učení z videí, podpoříte o další efektivní nástroje samostudia – testy, srovnávací testy, online konzultace, podporu v učení, motivační prvky - pak % šance na přijetí poroste. To vše měřitelné = možnost plánovatmít hravě pod kontrolou.

 

CESTA NA MEDICÍNU

 

0
%
přijatých uchazečů

Kompletně online dostupný kurz (24/7 a odkudkoliv), díky kterému získáte NEJVZÁCNĚJŠÍ rozdílové informace a dovednosti. 

Hlavní myšlenkou je poskytnout vám:

 • nejefektivnější samostudium s podporou,
 • odborné průvodcovství celým obdobím přípravy,
 • odevzdávání nejvzácnějších informací k přijímačkám,
 • rady a tipy, které mají na úspěch zásadní vliv.

Kurz tvoří 3 základní části

1.
CELOROČNÍ KURZ

2.
NEJEFEKTIVNĚJŠÍ VIDEOKURZ + MATERIÁLY

3.
OSOBNÍ MENTORING

1. CELOROČNÍ ONLINE KURZ - ŽIVÉ LEKCE
 • 76 vyučovacích hodin
 • 7. 10. 2022 - 26. 5. 2023, PÁTEK 17:00 - 18:30 - ŽIVĚ
 • ZÁZNAMY všech lekcí k dispozici
 • Nejzásadnější kapitoly k přijímačkám na lékařské fakulty
 • Budeme taky hodně počítat a procházet modelovky
 • Zaměříme se na nejčastější chyby a záludnosti

Hodnota kurzu
je 9.990 Kč

2. NEJEFEKTIVNĚJŠÍ VIDEOKURZ

+ MATERIÁLY

Na které stejně nebudete nikdy sami.

0
KAPITOL
0
VIDEÍ
0
MINUT

ROZHODUJTE SE SPRÁVNĚ!

NE VŽDY PLATÍ "ČÍM VÍC, TÍM LÍP".

ROZHODUJÍCÍ JE OBSAH A ČAS, ZA KTERÝ SI DOKÁŽETE VŠE ZOPAKOVAT.

 • Videotéka – "Hlavně ať  to jsou krátká videa a neusínáme u toho. Nechceme jenom namluvené prezentace :-(" - vyslyšeli jsme vaše hlasy! Lektor to říká přímo vám. Vidíte, jak gestikuluje, což zvyšuje udržení pozornosti.
  • 80 % videí kratších než 5 minut!

  • Vše efektivně sestříháno (pauzy, prostoje, "éééé") doplněno o grafické prvky pro další zvýšení a udržení pozornosti.

  • Obsah dle osnov gymnázií v ČR, rozdělen do logických "mini celků".
  • Vše recenzováno s ověřenou správnosti informací.
  • Forma – pečlivě připravený plynulý výklad bez rušení spolužáků.
  • Vysvětlováno bez omáček a povídání kolem "horké kaše".
 • Materiály – každý si vybere, co mu nejvíce vyhovuje.
 • Literatura kterou doporučují úspěšní uchazeči
 • Možnost tisknout, nebo stáhnout a dělat vlastní zápisky
 • Vlastní otázky vycházející z modelových otázek LF UK (2LF, 1LF)
 • Více správných odpovědí = nejlepší příprava
 • Rozřazení otázek do jednotlivých kapitol.
 • Statistiky svých testů - sleduj tak svůj pokrok
 • Zpětné prohlížení výsledků – pouč se z chyb a správných odpovědí
 • Online podpora - Můžete nám kdykoliv poslat váš dotaz, přání (email, sms, whatsapp..) Jsme připraveni zodpovědět vše co vás trápí.
 • Tvorba obsahu na míru - dovysvětlení nejasností nebo chybějící látky.
 • Komunita – Uzavřená FB skupina kde se motivujemepodporujeme v učení. Navzájem si zodpovídáme dotazy ohledně přijímaček a toho co vás čeká. 

3. OSOBNÍ MENTORING

=

společně až do přijímaček

=
INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN + NEJVZÁCNĚJŠÍ RADY, TIPY + NEUSTÁLA PODPORA + PRAVIDELNÉ TESTY + PRAVIDELNÉ WEBINÁŘE

Lukáš Dibdiak, s vámi osobně vytvoří individuální ...

FUNKČNÍ

STUDIJNÍ

PLÁN

BUDETE ZNÁT ČAS KE SPLNĚNÍ CÍLŮ

Spočítali jsem je za vás, měřitelné vstupy přípravy. Díky tomu začínáte mít první reálný obraz o čase, který potřebujete ke splnění cílů.

UPRAVÍTE DLE VAŠEHO TEMPA

Funkční, jednoduchý a editovatelný nástroj, kde si předvyplněný plán budete upravovat dle vašeho tempa. Teď začínáte mít kontrolu nad svoji vlastní přípravou.

Návod jak při tvorbě plánu postupovat, na co si dát pozor, čím začít, na co nezapomenout. Krátký postup, jak si osvojit „plánovač“ a být pánem svého času a v klidu.

JAK NA TO - UKÁŽEME, POMŮŽEME

... dále mentoring zahrňuje

 • Webináře, živá vysílání
  • Vysvětlení učiva i psychická příprava k přijímacím zkouškam
  • Tipy a triky jak dobře využít čas do přijímaček.
  • Tipy a triky k přijímacímu řízení, na co si dát největší pozor, taktika boje, jak se psychicky udržet v co největší možné pohodě a dalších mnoho témat i na vaše přání.
  • Jak nepodléhat strachu, ale v co největším klidu využít čas, který ještě zbývá.
  • Rozhovory s lékaři, studenty medicíny, učiteli z LF.
 • Možnost osobní konzultace pro ještě lepší výkon
 • Organizujeme živá setkání - opakujeme problematická témata, motivujeme studenty, insipirujeme a povzbuzujeme, upravujeme studijní plány a analyzujeme fáze přípravy
 • Záleží nám na vašem úspěchu!

 • Testy z jednotlivých kapitol i souhrné opakovací testy.
 • Srovnávací testy s ostatními uchazeči – žebříček - soutěž o nejlepšího PreMedStudenta.
 • Vlastní otázky vycházející z modelových otázek LF UK (2LF, 1LF)
 • Možnost výběru testů s omezením času = trénink rychlosti a práce pod tlakem
 • Statistiky svých testů - sleduj tak svůj pokrok
 • Zpětné prohlížení výsledků – pouč se z chyb a správných odpovědí
 • Přijímačkové testy nanečisto – online i offline

PROČ PRÁVĚ JÁ

Přes 10 let výuky a více než 3000 odučených studentů

Přípravě budoucích lékařů se věnuji od roku 2010 a první videa na youtube jsem natočil již v roce 2013.

Ale pěkně popořádku... po skončení střední školy - OBCHODNÍ AKADEMIE (NE GYMNÁZIA), jsem v roce 2005 úspěšně absolvoval přijímačky na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Umístil jsem se na 7. místě. Po absolvování magisterského studia jsem na 1. lékařské fakultě pokračoval v PhD. studiu v oboru Lékařská Biofyzika (v průběhu magisterského studia jsem si ještě odskočil vystudovat inženýrské studium na Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze).

8 let jsem na 1. lékařské fakultě vyučoval předměty biofyzika a zdravotnická informatika pro obory všeobecného a zubního lékařství. Vedl jsem praktická cvičení, přednášel i zkoušel. 2 krát jsem byl oceněn děkanem fakulty za umístění v první desítce nejlepších pedagogů fakulty (1LF), na základě oficiální ankety hodnocení výuky studentů.

S vášní rozvíjím moji zálibu naslouchat studentům, vcítit se do jejich problémů. Objevovat příčiny těchto problémů a hledání nejlepšího možného řešení, jak dosáhnout stanovených cílů.

Jsem expertem na přijímačkový mentoringsestavení individuálního studijního plánu studenta, s následnou několika stupňovou kontrolou plnění a revizi. Se svým studentem/kou, vždy společně hledáme cestu, jak překonat těžké chvíle v průběhu přípravy. Právě ve chvílích, ve kterých by to už 90 % lidí vzdalo, se snažíme nalézt cestu, sílu a schopnost, jak to zvládnout.

Několik příkladů hodnocení moji práce studenty

VIDEA PRO VÁS DÁLE NATÁČELI

"Věřte, najdeme v tom logiku."

Hlavní lektor chemie:

MUDr. Barbora Zachová

Chirurgie FN Praha
Aktivní chiruržka se specializací na břišní chirurgii. Od mládí miluje chemii a fantasticky propojuje s medicínou. Přípravě studentů na medicínu se věnuje od střední školy.

"Disciplína je cesta."

Hlavní lektor

fyziky:

Mgr. Pavel Petrášek

Zkušený učitel gymnázia
Věděli jste, že existuje na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy obor:
Učitelství fyziky-matematiky pro střední školy? Kdo jiný, může umět fyziku lépe vysvětlit, než gymnaziální učitel s 15letou praxi a tímhle vzděláním? Už ho nemusíte hledat.

"I když to někdy bolí, nevzdávej se."

Lektorka biologie a fyziologie:

MUDr. Kamila Vlčková

Nadšená pediatrička
Nadšená doktorka - pediatrie, se zájmem o vzdělávání mediků. Aktivní autorka a recenzentka mnoha medicínských textů projektu Wikiskripta. Autorka vlastního projektu pro studium pediatrie.

Teď, když už znáte kde je pes (poklad) zakopaný ...

Jaké by to bylo, kdybyste zaplatili 30 000 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější "CESTU NA MEDICÍNU" a za tuhle částku, bych Vám odevzdal všechny moje (Lukáš Dibdiak), více než 10leté zkušenosti s přípravou na přijímačky.

NEZASKOČÍME VÁS LEKTOREM, KTERÉHO JSTE NEČEKALI.

NIC NERISKUJTE! VÍTE KDO VÁS BUDE UČIT.

Pokud vám vyhovuje způsob výkladu z našich ukázkových videí, mám pro vás úžasnou zprávu.

90 % videí, které máte k dispozici, pro vás natočili výše zmínění lektoři.

Nezaskočí vás, že vám výuku vysvětluje někdo jiný, než jste čekali - bez ohledu na to, jestli jste v Brně, v Praze, v Bratislavě nebo v Košicích.

Taky všechny REFERENCE, jsou přesně cílené na stejné materiály i lektory, se kterými se budete připravovat i VY.

"HLÁSÍM SE NA 3. LÉKAŘSKOU FAKULTU DO PRAHY.  JE PRO MĚ KURZ VHODNÝ?"

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

 • Specializujeme se na lékařské fakulty Karlovy Univerzity (1LF, 2LF, 3LF, Plzeň)  a Univerzitu Palackého Olomouc.
 • Na živá vysílání zveme hosty ze všech fakult a o každé lékařké fakultě v ČR se dozvíte vše, co potřebujete.
 • Spolupracujeme se studenty, kteří minulý rok dělali přijímačky na všechny lékařské fakulty v ČR a častokrát i na Slovensku.
 • Online kurz je vhodný pro uchazeče na všechny lékařské fakulty (1LF, 2LF, 3LF, LFHK, LFP, LF UPOL, LF MUNI).
 • Videa obsahují nutný základ napříč všemi fakultami v ČR i SR.
 • Kurz je pro každého, kdo měl na škole slabou fyziku nebo chemii, nebo tyhle předměty dokonce neměl - vše lze s námi hravě dohnat.
 • Průběžné testy vychází z modelovek všech lékařských fakult.
 • Na webinářích se věnujeme specifickým radám a tipům, ukázkam testů a nutných znalostí pro jednotlivé lékařské fakulty - všechny.
 • Absolventi našich kurzů uspěli na různé lékařské fakulty, kurz není zaměřen pouze na konkrétní fakultu.
 • Ukážeme si specifika přijímaček, testů ze všech fakult. Upozorníme na co se nejvíce zaměřit pro každou fakultu.
 • Kurz je základem pro úspěšné zvládnutí přijímaček na medicínu a je
  nutnou pomůckou pro uchazeče na medicínu.

JAK JE TO S PŘÍSTUPEM KE KURZU A MATERIÁLŮM?

Je to okamžitě přístupný online kurz, který můžete začít studovat ihned. Po přijetí platby na náš účet, vám na email dorazí přihlašovací údaje do kurzu.

 • Část VIDEOKURZ máte k dispozici okamžitě
 • WEBINÁŘE CELOROČNÍHO KURZU vysíláme živě dle rozpisu (který dostanete). 
 • Opakovací testy zpřístupníme dle rozpisu (který taky od nás dostanete). 
 • MENTORINGOVÉ konzultace - termíny si vyberete v našem rezervačním systému

CELOROČNÍ KURZ - TRVÁNÍ

(ŽIVÉ STREAMY)

 

7. 10. 2022 - 19. 5. 2023

pátek od 17h

 • Do kurzu lze vstoupit i později.
  Záznamy jsou k dispozici.

CO NA VÁS UVNITŘ KURZU ČEKÁ?

0
KAPITOL
0
VIDEÍ
0
MINUT
0
OTÁZEK

34 Kapitol ke studiu

 • Videa teorie
 • Videa příkladů
 • Studijní materiály
 • Doporučená literatura
 • Užitečné odkazy ke studiu
 • Souhrné texty
 • Výpisky důležitých pojmů
 • Sledování progresu

Hodnota materiálů je 17.220 Kč

720 modelových otázek

20+ Testů k procvičování

 Neustále vymýšlíme a přidáváme varianty dalších otázek a testů

Hodnota otázek a testů je 1.590 Kč

Individuální studijní plán

 • PLÁN NA MÍRU - časově neomezená konzultace pro společné vytvoření vašeho studijního plánu
 • PODPORA - návod a revize vašeho plánu na míru
 • PreMedPlannerTM - inteligentní, intuitivní nástroj, který vám umožní skutečnou kontrolu nad časem přípravy

Hodnota studijního plánu a plánovače je 2.490 Kč

Online podpora

 • Tým lektorů - připraven zodpovědět všechny vaše dotazy.
 • Online PODPORA - po celou dobu přípravy
 • Tvorba materiálů na míru - natočíme pro vás video na všechny nejasnosti

Hodnota online podpory je 2.490 Kč

ŽIVÉ WEBINÁŘE
 • Výpočty (CH, B, F) - spočítáme společně nejčastěji se vyskytující příklady a jejich chytáky
 • Vysvětlení problematických kapitol a nejčastějších dotazů. Zodpovíme, co vás nejvíce zajímá a trápí
 • Biofyzika - témata z biofyziky k přijímačkám
 • Rozhovory a diskuze se studenty LF, rady tipy úspěšných uchazečů, zkušenosti z různých fakult
 • Rozhovory a diskuze s lékaři, absolventi různých fakult
 • Raketový start přípravy - cyklus webinářů pro správný a efektivní začátek přípravy - srovnání fakult, kritéria výběru školy, podmínky přijetí, studijní materiály
 • Efektivní příprava - jak se připravovat, studijní plán, způsoby učení, prokrastinace
 • Podrobné Ukázky průběhu přijímaček
 • "Jak uspět u přijímaček", psychická příprava na přijímačky, důležité rady, tipy, triky, na co si dát pozor a co určitě neudělat

Hodnota WEBINÁŘŮ 
je 14.900 Kč

TESTY KAŽDÝ TÝDEN
 • PRŮBĚŽNÉ TESTY NA PROCVIČENÍ 1 CELÉ KAPITOLY - každý týden 1 test
 • CELÝ PŘEDMĚT SOUHRNÉ TESTY - 3 testy z jednotlivých předmětů
 • SROVNÁNÍ S OSTATNÍMI - výsledky se zapisují do databáze a žebříčku všech účastníků kurzu
 • PŘÍSTUP K TESTU PO CELOU DOBU PŘÍPRAVY - udělejte si test ke kapitole, kterou zrovna probíráte
 • PŘIJÍMAČKY NANEČISTO - test ze všech předmětů

Hodnota testů
je 4.200 Kč

Hodnota online kurzu:

42.890 Kč / 1.649 €

VÝHODY A VLASTNOSTI KURZU:

Okamžitý přístup 24/7

Kapitoly k dispozici ihned. Nemusíte čekat na obsah dle rozvrhu.

Kdykoliv a kdekoliv

Stačí mít připojení k internetu, žádné další omezení neexistuje.

Na všech zařízeních

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety, apod.

Dokola a dokola

Vše si můžete přehrát kolikrát potřebujete

Zaškrtávací políčka

U videí i hlavních prvků kapitoly. Sami si určíte, kdy máte co splněno

Ukazatel pokroku

Rychlý přehled svoji přípravy

Ověřené - recenzované zdroje

Vše jsme pro vás zkontrolovali

Rychlost přehrávání

Nastavitelná rychlost přehrávaní videí

Testy prohlížení

Zpětně se můžete učit z vlastních chyb

Online podpora

Řešíme všechny vaše dotazy a problémy, technické i vědomostní

Celoroční vedení

Pomoc s plánováním a vedením přípravy. Dovedeme vás k cíli.

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUSY ZDARMA:

Pro nejrychlejší z vás, mámě několik skvělých dárečků

TESTOMAT
 • Generátor náhodných otázek - okamžité vyhodnocení
 • Statistiky všech pokusů, srovnávaní s ostatními uchazeči
 • Zpětné prohlížení - učení se z chyb
 • Automatické odškrtávání po dosažení 80 %

Hodnota TESTOMATU
je 1.500 Kč

Přístup k informacím
 • Uzavřená FB skupina
 • Lektoři - zodpoví vše o přijímačkách i k učivu

 • Podívejte se, na co se ptají ostatní

Hodnota VZDÁLENÉ POMOCI
je 1.990 Kč

ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK

PRO 30 NEJRYCHLEJŠÍCH

+ EXTRA BONUS

ZÁZNAMY Z WEBINÁŘŮ
 • ZÁZNAMY K DISPOZICI PO CELOU DOBU PŘÍPRAVY v uzavřené členské sekci našeho kurzu najdete záznamy ze všech proběhléých webinářů
 • Webináře se konají pravidelně, dle rozpisu
 • Hodnota jednoho záznamu je 200 Kč

Hodnota ZÁZNAMŮ
je 6.400 Kč

ONLINE KURZ 

ÚSPĚŠNÁ CESTA NA MEDICÍNUTM

OBSAHUJE:

0
KAPITOL
0
VIDEÍ
0
MINUT VIDEÍ
0
OTÁZEK
 • Největší videotéka v ČR a SR k přijímačkám na medicínu
 • Přes 27 hodin krátkých videí pro efektivní učení  i opakování
 • Více jak 1000 otázek k procvičení vědomostí
 • Osobní podpora od bývalého učitele z lékařské fakulty
 • Studijní materiály (prezentace, pdf, zdroje, odkazy - prověřené)
 • Ověrená doporučená literatura
 • Databáze otázek k procvičení
 • Aplikace Testomat - sledování zlepšení + statistiky testů
 • Online konzultace - email, živá vysílání
 • Přístup ke komunitě, která inspiruje a podporuje
 • Přijímačky nanečisto - online
 • Nástroj pro plánování a sledování průběhu své přípravy - PreMedPlanner
 • Přůběžné opakovací testy - porovnání s ostatními
 • Soutěž o nejlepšího PREmed studenta
 • Studijní plán na míru - neomezená konzultace, vytvoření
 • Revize studijního plánu
 • Živé webináře výpočty (CH, B, F)
 • Živé webináře rozhovor se studenty lékařských fakult, rady a tipy úspěšných uchazečů
 • Živé webináře rozhovor a diskuze s lékaři, úspěšní absolventi LF
 • Živé webináře - Raketový start přípravy - výběr školy, upozornění co dělat a nedělat
 • Živé webináře - jak se připravovat efektivně, studijní plán, učení
 • Živé webináře - vysvětlení problematických kapitol + nejčastějších dotazů
 • Živé webináře - podrobné ukázky přijímaček na lékařské fakulty
 • Živý webinář - Biofyzika - témata z přijímaček
 • Živý webinář - jak uspět u přijímaček, psychická příprava před přijímačkami, praktické rady, tipy
 • Možnost dokoupení mentoringu s Lukášem Dibdiakem (přezkoušení, revize studijního plánu)
 • Možnost dokoupení individuálních lekcí dle potřeby
 • Přednostní možnost přihlášení na Osobní opakovací kurzy před přijímačkami
 • Přednostní možnost přihlášení na Simulace osobních pohovorů na 2. a 3. lékařskou fakultu UK

OBSAH VIDEOKAPITOL

Po kliknutí na obsah, se otevře v novém okně

Hodnota online kurzu spolu s bonusy

 

Hodnota online kurzu 42.890 Kč / 1.649 €

+ bonusy 4.190 Kč / 161 €

+ extra bonus 6.400 Kč / 246 €

=

53.480 Kč / 2.056 €

 

Cena online kurzu

 

Pamatujete si, jak jsem vám v polovině stránky říkal, jaké by to bylo, kdybyste mi zaplatili 30.000 Kč a mohli okamžitě vyrazit na nejefektivnější Cestu na medicínu, a raketovou rychlostí se začali přibližovat svému pokladu? 

V té chvíli jste mohli kurz získat s okamžitou slevou 30 % z jeho hodnoty

42.890 Kč/ 1.649 Eur

Znám příběhy mnohých z vás, a proto chci tenhle kurz udělat dostupnější i pro ty, kteří si na něj musí vydělat sami, a taky pro ty z vás, kteří rodinný rozpočet nemáte tak vysoký.

Kurz Vám v tuhle chvíli nabízím, se všemi bonusy
se slevou 71 % 

 

42.890 Kč/ 1.649 Eur

+ zdarma bonusy v hodnotě

10.590 Kč / 407 €

 

to vše teď za...

 

 13.990 Kč / 574 €

Online kurz, vám ve srovnání s běžnými kurzy, přináší konkurenční výhodu

 

CO ŘEKLI NAŠI STUDENTI

"Připraví také psychicky."

Super! Jedná se o nejlepší kurzy, které Vás připraví na přijímačky nejenom znalostně, ale také psychicky. Díky nim jsem se dostal na medicínu. Vřele doporučuji!!
Lukáš ČumpelíkPřijatý na LF Olomoc a LF Ostrava

"Na chémiu som robil z tých videí všetko."

Ďakujem za vaše kurzy. Využíval som ich hlavne na chémiu, tam som robil z tých videí všetko. Z fyziky skôr to čomu som nerozumel a hlavne príklady lebo tie tam boli dobre vysvetlené.
Vladimír LukačkoZubní lékařství, 1. LF UK

"Veľmi sa mi páčila možnosť overenia vedomosti pomocou náhodne generovaných otázok a z toho výstupné štatistické údaje (percento, čas)"

Ja som videá určite plne využila, podľa nich som si zopakovala a spracovala celú fyziku, keďže na strednej škole to nebol môj obľúbený predmet a ani som z neho nematurovala. Chémia bola taktiež veľmi príjemná na doplnenie učiva potrebného k prijímačkám. Veľmi sa mi páčila možnosť overenia si svojich vedomosti po prejdení príslušnej témy pomocou náhodne generovaných otázok a z toho výstupné štatistické údaje ako percento úspešne zodpovedaných otázok, ale aj čas za ktorý sa mi daných 20 otázok padarilo zodpovedať.
Natália Šlesarová2. ročník, 1. LF UK

"Kurz ma veľmi motivoval k zodpovednej príprave. Prehľadný a kvalitne spracovaný. Mohol som sa posunúť bližšie k môjmu snu stať sa lekárom a neprestať sa venovať hudbe ani spoločenskému životu."

Prijímačky sa rýchlo blížili. Objem informácií bol pre mňa tak nepredstaviteľne veľký, že som ani nevedel, kde mám začať. Narazil som na Lukáša a povedal som si, že to skúsim. Kurz bol pre mňa veľmi nápomocný. Pomohol mi učivo lepšie pochopiť a veľmi ma motivoval k zodpovednej príprave, čo bolo pre mňa osobne jednoznačne najdôležitejšie. Kvôli prehľadnosti a kvalitnému spracovaniu jednotlivých tém som sa učil rád a aj mi to šlo celkom rýchlo. Vďaka kurzu som sa mohol posunúť o krok vpred a bližšie k môjmu snu stať sa lekárom a neprestať sa venovať hudbe ani spoločenskému životu. Kurz jednoznačne odporúčam a prajem veľa šťastia!
Denis Dinga2. ročník, 3. LF UK

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ, CO ZÍSKÁTE:

34x Kapitola ke studiu

(videa, studijní materiály, doporučená literatura, sledování pokroku)

720 Testových otázek

20+ Testů k procvičování

Sledujte svůj pokrok a srovnávejte se s ostatními jak na tom jste

Individuální studijní plán

PLÁNOVAČ - Inteligentní, intuitivní nástroj pro tvorbu a editaci testu
+ PODPORA návod a konzultace při vytvoření plánu na míru

Online podpora

Tým našich lektorů a mentorů. Konzultace po celou dobu přípravy. Odpověď do 24 hodin

ŽIVÉ WEBINÁŘE

Zvýší vaši chuť do studiašanci na přijetí. Probereme vše co vás trápí. Nejčastější dotazy, otázky, rady a tipy. Výpočty, problematické kapitoly, rozhovory a diskuze. Ukážeme si, jak uspět u přijímaček.

OPAKOVACÍ, SROVNÁVACÍ TESTY
 • PRŮBĚŽNÉ SROVNÁVACÍ TESTY  - jednotlivé kapitoly i celé přeměty
 • SROVNÁNÍ S OSTATNÍMI - soutěž o nejlepšího PreMed studenta

+ DÁRKY, BONUSY ZDARMA

(OMEZENO PRO PRVNÍCH 50 Z VÁS)

Testomat
 • Generátor náhodných otázek - okamžité vyhodnocení
 • Statistiky všech pokusů, srovnávaní s ostatními uchazeči
 • Zpětné prohlížení - učení se z chyb
 • automatické odškrtávání po dosažení 80 %
Přístup k informacím
 • Uzavřená skupina s lektory, kde vše společně řešíme.

+ EXTRA BONUS

ZÁZNAMY Z WEBINÁŘŮ
 • K DISPOZICI PO CELOU DOBU PŘÍPRAVY 
 • Záznam z každého webináře - minimálně 18 záznamů

NYNÍ JE ČAS SE ROZHODNOUT

Z důvodu zabezpečení kvalitní online podpory, je počet míst za tuhle cenu omezený

0
MÍST
ZBÝVÁ ZA AKTUÁLNÍNÍ CENU

13.990 Kč (574 €)

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Hlásím se na 3LF UK, je kurz pro mě vhodný?

ANO! specializujeme se na pražské lékařské fakulty, ale učivo pokrývá znalosti nutné pro všechny LF v ČR i SR + v našich videích informujeme o specifikách přijímacích zkoušek všech LF v ČR, pokud se hlásíte do OLOMOUCE, Brna, Hradce, či Plzně - to nejdůležitější co musíte znát tady nadete

Kdy a kam obdržím přístupy?

Na email, který jste zadali v objednávce, obdržíte přístupové údaje do kurzu. Pro jistotu se prosím podívejte do složek hromadná, nebo spam.

Kolikrát denně se můžu do kurzu přihlásit?

Kolikrát chcete. Výuku i doporučovaný plán výuky si tak můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu. Kurz máte k dispozici 24/7, na jakémkoliv zařízení.

Musím se učit podle plánu výuky?

V žádném případě. Nemusíte. Výuku i doporučovaný plán výuky, si můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu.

V jakých měnách je možné platit?

EUR a CZK. V objednávkovém formuláři, při výběru položky a ceny, stačí vybrat požadovanou měnu a platba proběhne přes účet dané měny. Nehrozí Vám tedy žádné další poplatky ani nevýhodné kurzové přepočty.

Je nutností připojení k internetu?

Ano, celý kurz běží v prostředí internetu, z toho důvodu musíte být pro výuku připojeni k internetu.

Do kdy mám přístup k materiálům?

Přístup ke kurzu máte k dispozici do konce aktuálního školního roku. Přístup máte minimálně do datumu konání posledních písemných přijímaček na LF pro daný školní rok (30.6.)

Co když zapomenu heslo ke svému kurzu?

Nic se neděje. Kliknete si na "zapomenuté heslo" a mi vám pošleme na email, který používáte pro přihlášení nové heslo, které si následně můžete jednoduše změnit.

Dostanu po absolvování kurzu certifikát?

Ano, pokud shlédnete minimálně 75% obsahu videí a dosáhneš nad 80 % u všech testů, vystavíme vám certifikát o úspěšném absolvovaní kurzu.

Kolikrát si můžu udělat test?

Klidně 100x za den. Testy máme 2 typů - 1. typem jsou opakovací (výukové) u kterých není vůbec žádné omezení a můžete si je provádět kolikrát chcete a jak dlouho chcete. Je to stejný jako u videí. Počet testování není nijak omezen a můžete se testovat od rána do večera, pořád dokola. 2. typem jsou pak testy srovnávací - kde je omezen počet pokusů, kvůli objektivnímu srovnání s konkurenty. Vše je u jednotlivých testů přehledně uvedeno.

Mám možnost vidět výsledky a statistiky svých testů?

Ano jistě. Ve svých statistikách můžete vidět úspěšnost, datum a délku trvání všech pokusů. Každý pokus je možné rozkliknout a test prohlédnout. Výsledky jsou přehledně rozděleny dle jednotlivých témat. Je tady ještě daleko více statistik a funkcí, proto je to lepší vyzkoušet. Tahle statistika vám ohledně přípravy leccos napoví.

Můžu se učit také z mobilu?

Ano, náš web je plně responzivní a funkční na všech zařízeních. Můžete se tedy učit, z notebooku, tabletu nebo také z mobilu.

Účetnictví - je možné dát kurz do nákladů firmy?

Ano. Jsme plátci DPH, daň si můžete zařadit do svého účetnictví.

UPOZORNĚNÍ

CENA se bude zvyšovat!

Z důvodu prostoru pro vytvoření kvalitní podpory každého účastníka kurzu, je počet za tuhle cenu omezen.

Může se stát, že se brány KURZU zavřou a v tomhle školním roce již nebude možnost se do něj zapojit.

PŘIPOMENUTÍ

PS: Rád bych vám jenom závěrem pogratuloval za Váš zájem o společnou cestu za studiem jednoho z nejnáročnějších oborů.


Chci vám ale připomenout, že tahle cesta není pro každého:

 • Pokud se neučíte rádi pomocí videí
 • Nemáte chuť sami se učit
 • Po studiu medicíny tolik netoužíte
 • Věříte více fyzickým doučováním než samostudiu s podporou
 • Nejste ochotní vzít za svoji budoucnost zodpovědnost do vlastních rukou ...

...Není tahle CESTA pro vás ideální

Nic neriskujete

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

+

OSOBNÍ KONZULTACE ZDARMA

 • 7 denní VRÁCENÍ PENĚZ
  Pokud se vám náš kurz nebude líbit, nebo vám nebude vyhovovat, do 7 dnů vám bez jakýchkoliv řečí vrátíme peníze
 • Osobní konzultace ZDARMA
  Po skončení přijímaček vám zdarma nabídnu osobní (nebo Skype) konzultaci, kde probereme další možnosti studia a plán na příští rok.
 • ZABEZPEČENÁ PLATBA
  Online platby a platby kartou, provádíme prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay, která používá nejmodernější technologie k zabezpečení online plateb odpovídající standardu PCI DSS Level 1

JSOU CHYBY, KTERÉ SE OPAKUJÍ STÁLE DOKOLA

Víte třeba, co je to chirální uhlík? D a L izomerie? Jak se zacykluje molekula glukózy? Co způsobuje redukční vlastnosti monosacharidů? O-glykosidová vazba? Funkce glykogenu v lidském těle? K čemu používáme krevní agar? Jak se vypočítá kapacita kondenzátoru? Jak fungují polovodiče? Coulombův zákon? Jak se počítá fenotypový štěpný poměr? Relativní atomová hmotnost, látkové množství? Výpočet hmotnostního zlomku nebo látkové koncentrace? Složení roztoků i jejich směšování?

Do prvních letošních přijímaček na lékařskou fakultu zbývá