VĚDĚLI JSTE, ŽE SLEDOVÁNÍM VIDEA SI ZAPAMATUJEME AŽ O 40 %

VÍCE NEŽ ČTENÍM?

Připravíme vás na přijímačky pomocí videí, díky kterým stihnete probrat vše co potřebujete a ještě Vám zbyde čas na svoji rodinu, kamarády, zájmy.

Pyramida zkušenosti, zapamatování, studie z roku 1946 (doplním) citaci

Představte si, jak by vypadala vaše příprava na přijímačky, kdybyste u toho mohli dělat co vás baví, protože budete mít nástroje na to, abyste znásobili efektivitu svého účení. Co byste dělali v ušetřeném čase?

Končí totiž doba nutného dojíždění na kurzy, které vám tak berou moc času, energie, peněž a stejně nerespektují tempo které vyhovuje jenom Vám. Objevte unikátní nástroje, které jsou efektivní, umožňují kvalitní přípravu z pohodlí domova a dávají vám kontrolu nad tím, v jaké fázi přípravy se nacházíte.

NEZAHAZUJTE 40 % VAŠEHO ČASU NA PŘÍPRAVU

Příležitost dneška leží v tom, odlišit se od konkurentů, kteří se stále učí podle "staré školy". Určitě se s tím sami setkáváte - nutnost dojíždění za doučováním, nevyhující termíny, únava v hodinách doučování, nesoustředěnost, nemoc, nepochopení učiva, nestíhání výkladu, rušení dalších účastníků kurzů, momentální nezájem a hlavně nemožnost to zažít (slyšet, "přehrát" si to ještě jednou...
Výsledek? Když dobře, tak pochopení určitého tématu, za cenu hodně ztraceného času a stejně vám to vědomosti (vzorce, konstanty, ..) do hlavy nenaleje.

Oproti tomu možnosti, které dnes nabízí intenzivní online videokurzy. Možnost jednoduše si naplánovat svůj čas přípravy - s tím pomůžeme taky. Mít na jednom místě kvaltiní studijní materiály, nástroj na testování, nonstop podporu a mnoho dalšího. Mít příležitost dále žít svůj život, věnovat se svým koníčkům a u toho se v klidu připravovat na přijímačky/maturitu/zkoušku.

UČTE SE EFEKTIVNĚJŠÍ FORMOU A POCHOPTE VŠE POTŘEBNÉ

Co je nutný a potřebný objem znalostí na přijímací zkoušky na lékařskou fakultu? Všichni dookola opakují, že na přijímačky/maturitu musíte umět základy. Ale co to je? My to víme a proto jsme postupně v našich videích, nabalili k nutným základům, ještě vše další potřebné k úspěšnému zvládnutí přijímaček na lékařskou fakultu. Nejdeme do zbytečné hloubky - i když je pravdou, že na mnoha přijímačkach se do hloubky jde...

U nás se dozvíte, jak si správně naplánovat čas, jak ho efektivně využít, jak se testovat, jaké ověřené praktiky pro zapamatování zkusit. Můžete se s naší platformou učit kdykoliv a kdekoliv, stačí být online. 

PŘEDSTAVTE SI...

 • Jak byste se cítili, kdybyste každé ráno nemuseli vstávat s pocitem, že nevíte, jestli se stihnete naučit do přijímaček vše co potřebujete?
 • Jak by vypadalo do měsíce vaše učení, kdybyste za 5 minut pochopili látku, výpočet příkladu, se kterými jste se trápili celé hodiny?
 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste se nemuseli prohrabávat v neroztříděných hromadách studijních materiálů a neustále hledat informace na internetu?
 • Kolik byste ušetřili času a peněz, kdybyste nemuseli za kvaltiním doučováním nikam dojíždět?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že máte průběh svoji přípravy pod kontrolou? 

SNADNÉ POUŽITÍ A LEPŠÍ VÝSLEDKY

OVLÁDNÍ 3 PŘIJÍMAČKOVÉ OTÁZKY ZA 5 MINUT

Vysvětlete a popište snadnost používání
Ukažte a dokažte rychlé výsledky
Technika před a po
Proč to dokáží i oni, i když teď nevěří

PROČ VY?

Proč vám mají věřit, jaký je váš příběh a co máte za sebou, jaká je vaše kredibilita a pověst, proč jste považováni za autoritu a v čem, co jste zvládli, dokázali, naučili se, váš osobní expertní příběh, čemu věříte, za čím si stojíte

Dnes už víme, že každý kdo chce u přijímaček na lékařskou fakultu uspět, potřebuje dělat tři věci:

1. Sledovat plán své přípravy
2. Učit se pravidelně
3. Nikdy se nevzdávat

Dnes je to náš ověřený recept na úspěch. Náš, myslíme tím sesbírané know-how v oblasti přípravy na přijímačky, samotného studia i hledání práce po skončení studia medicíny, od mnoha odborníků v této oblasti.

Po expertní stránce řídí projekt Ing. Mgr. Lukáš Dibdiak - bývalý učitel z 1. lékařské fakultuy Univerzity Karlovy v Praze.

Lukášův příběh

V roce 2004 jsem se po maturitě na Obchodní akademii hlásil na Právnickou fakultu. V tom čase jsem hrál ligový fotbal a učení jsem věnoval jenom nutnou část, k prospěchu s vyznamenáním. Speciální fokus - zaměření pozornosti na přijímací řízení, jeho průběh a formu, jsem neměl. Dopadlo to dle očekávání - nedostal jsem se na (vysněnou) školu. Vysněnou jsem dal úmyselně do úvozovek, protože až časem jsem pochopil, že ten sen byl hodně iluzórní - bez vyššího cíle a touhy - což teď vím, že je nesmírně důležitá věc.

Zůstal jsem tedy bez školy a jasné budoucnosti. Vždy jsem byl na sebe tvrdý a tak jsem v personální agentuře požádal o nalezení čísté ale velmi těžké brigády. Našli mi práci ve fabrice u pásu - 12 hodinnové směny, nepřetržitý provoz... asi po měsící jsem pochopil, že je nutné se vrátit k učení. Teď už ale zodpovědněji, strategicky a plánovaně na přijímačky. 

Oslovila mě 1. lékařská fakulta s nabídkou oboru Zdravotnická technika

Milion na účtě vás změní. Dojde vám, že je to skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co jste skutečně hledali. 🙂 Dnes si pořád ještě myslím, že plně pochopit to lze až ve chvíli, kdy ten milion máte. Do té doby jsem to vnímal jako řečičky a byl si jistý tím, že u mě to bude jinak. Že opravdu to jediné, co mi teď chybí ke štěstí, je pár mega na účtu. 

A tak, abych tento pocit zažil, založil jsem v roce 2009 vlastní firmu — SmartEmailing s.r.oMěl jsem plán a jasno. Do 5 let 5.000 klientů a prodej firmy za 100 miliónů. Tabulka v excelu mluvila jasně. Dám to!

Leč, jak už to bývá, věci se vyvíjely jinak, než byl můj plán. Po dvou letech jsem byl na hraně. Na účtě pořád nic, výsledky hluboce pod plánem v excelu a sílil můj pocit: Hej, možná toto ještě není ono!

Naštěstí jsem dostal ještě šanci. Narazil jsem na videa nějakého Brendona Burcharda. Týpek mluvil hodně zajímavě a hlavně, to, co říkal, mi dávalo obrovský smysl. Až tak moc, že jsem si koupil jeho kurz. Pro mě, tehdy, za šílených 1.970 dolarů. 4 měsíce na to, jsem už seděl v letadle do San Fracisca. Mělo se stát něco velkého.

Po třech dnech toho semináře jsem seděl na parkovišti hotelu a věděl jsem: "Od teď bude vše jinak!". A bylo! Mým návratem začala skutečná jízda a nádech do podnikatelského života.

Baví mě ukazovat na věci, které dělají v životě a podnikání rozdíl. V roce 2009 jsem začal ukazovat na moc email marketingu v podnikání - výsledkem byla EmailAcademy. V roce 2012 jsem se toužil podělit se všemi o to, jak dělám marketing online a zavedl pojem info marketing - výsledkem bylo Miliónové impérium. Poslední tři roky jsou tyto dva pojmy se mnou a byly u zrodu naší nové firmy: Firmy 2.0 s.r.o.

Zjednodušte si život.

- David Kirš

ROZEPIŠTE VÝHODY A VLASTNOSTI:

VLASTNOST

Výhoda a přínos

Info-podnikatelský web

Pro vaši expertní značku a prodej know-how, konzultací, vzdělávání a online kurzů.

Blog

Získejte pozornost a nové návštěvníky a pište pro ně zajímavé články.

Registrační “Squeeze” stránky

Vstupní stránky pro vaše kampaně včetně webových formulářů a napojení na SmartEmailing a jiné služby.

Prodejní stránky

Jednoduše si vytvořte účinné stránky, kde budete prodávat vaše produkty a služby včetně napojení na platební bránu FAPI.

Členské sekce

Sdílejte se zákazníky placený obsah v uzamčené členské sekci.

Kampaně

Vytvořte tzv. Big Launch video kampaň postavenou na info marketingu pro mega prodej vašeho produktu.

Obsahové stránky

Umístit a vytvořit video stránku, vložit audio mp3 nebo text nebylo nikdy tak snadné.

Webinářové stránky

Uspořádejte vysílání webináře přímo na vašich webových stránkách.

a vše plně responzivní

Připraveno ihned i pro mobilní zařízení, Smartphony, iPhony, iPady, tablety apod.

NAPIŠTE OSTATNÍM VAŠE REFERENCE:

Jsem nadšená. Konečně nemusím otravovat grafika s každou prkotinou a každý nový web dokážu graficky nastavit a vytvořit úplně sama. S MioWebem je radost pracovat, většina věcí je intuitivní a sama jsem byla až překvapená, jak mi web roste hezky pod rukama.
Stanislava Mrázkováexpertka na online marketing, autorka kurzu Podnikanizplaze.cz
Díky Miowebu dnes spouštím nový web ten samý den. Když připočtu ty spousty vychytávek, které jsou v jiných řešeních za příplatek, jednoduché ovládání a suprovou zákaznickou podporu k tomu, upřímně nechápu, proč někdo nemá svůj web postavený na Miowebu.
Martin Kalinaspecialista PPC reklamy, spoluautor kurzu Znulynasto.cz, připadové studie webu, vytvořeného za 24 hodin a výnosem přes 100 000 korun
Na MioWeb prechádzam so všetkými predajnými webmi a našiel som na ňom to, čo mi chýbalo v LeadPages či v Kajabi. Vieme tam spraviť všetko, čo ku kvalitnému infopodnikaniu potrebujeme. Takže za mňa palec hore!
Michal Kopeckýbloger a online marketér, provozovatel uspesneho blogu Akozbalit.sk

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

UKAŽTE, ŽE JSTE SKUTEČNÍ

Ukažte fotky a videa vás s vašimi produkty a klienty

2 TÝDENNÍ INTENZIVNÍ ONLINE KURZ BIOCHEMIE

Videokurz nutných znalostí k přijímacím zkouškám na medicínu, doplněn o testy, studijní materiály, návody k učení.

 • 35 videí - videa, kde je vše vysvětleno jasně, stručně a k věci.
 • Přes 200 minut intenzivního vysvětlování - snažili jsem se délku videí zefektivnit a zkrátit jak to šlo. I přesto kurz obsahuje přes 200 minut intenzivního vysvětlování. 
 • 222 otázek - rozřazených do kapitol
 • 9 hlavních kapitol, dále členěných na podkapitoly - logicky chronologicky řazeno
 • Testy - u každé kapitoly
 • Studijní materiály, doporučená literatura - u každé kapitoly
 • Plán výuky - vše doplněno doporučeným plánem výuky. Tento plán výuky je namodelován do 2 týdenního bloku
 • Obsahem jsou kapitoly z biochemie, vysvětlující znalosti v rozsahu nutném k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek na lékařské fakulty, zároveň tedy, i na maturitu.
 • Ucelené množství materiálů pro snadné plánování svoji výuky. 
 • Přístup ke kurzu není pouze na 2 týdny, máte ho k dispozici do konce školního roku. Výuku i doporučovaný plán výuky si tak můžete přizpůsobit svému tempu a harmonogramu.
 • Na email obdržíte přístupové údaje do kurzu, který máte k dispozici 24/7, na jakémkoliv zařízení. Nutností je pouze připojení na internet.
 • Minimálně 14 hodin doučování - to je čas, kterému odpovídá tento kurz, v případě dodržení doporučeného plánu intenzivní přípravy. Kurz si můžeš zopakovat kolikrát chceš - žádné omezování!

UDĚLEJTE NABÍDKU

CO JE TO, CO PRODÁVÁTE

Jakou hodnotu nabízíte, co vše obsahuje, z čeho se skládá, jak vypadá, jakou formou bude doručena

ŠIROKÝ VÝBĚR ELEMENTŮ ZE KTERÝCH MŮŽETE VYTVÁŘET OBSAH STRÁNEK

Obsah stránek je vytvářen z jednotlivých elementů, které můžete na stránky vkládat jak potřebujete. Každý element má svoje nastavení, které ovlivňuje nejen obsah, ale i jeho vzhled.

ŠIROKÝ VÝBĚR ŠABLON STRÁNEK, PŘEHLEDNĚ ROZDĚLENÝCH PODLE
JEJICH ÚČELU

Díky širokému množství šablon, můžete nové stránky vytvářet snadno a rychle. Stačí je potom jen doupravit podle svých představ.

PLNĚ RESPONZIVNÍ DESIGN

MioWeb 2.0 automaticky vytváří plně responzivní webové stránky. To znamená, že Vaše stránky budou vždy vypadat dokonale, ať už si je budou Vaši klienti prohlížet na počítači, tabletu či mobilu. Nepřizpůsobujte se webu Vy, web se přizpůsobí Vám tak, aby načítání Vašeho webu bylo rychlé a příjemné.

K OBJEDNÁVCE NYNÍ BONUS ZDARMA:

Návod na vytvoření individuálního studijního plánu a ukázka efektivního způsobu učení. Jak ho aplikovat.

Trénink obsahuje tato videa:

 • Jak tvořit neodolatelný obsah - magnet na zákazníka
 • Vstupní stránka - squeeze page – brána k vyšším prodejům
 • Probuďte v sobě génia video marketingu
 • Návštěvnost – voda na váš mlýn
 • Jak efektivně budovat zlatý důl mého podnikání - databázi
 • Blog – dálnice důvěry a prodeje
 • 10+1 chyba, když jde o email marketing
 • Mistrovství Facebooku pro podnikatele
 • Prodejně neprodejní strategie
 • Pilíře mega-úspěšného webináře
 • Neporazitelný prodejní text a video
 • Affiliate – jak a proč na něj
 • Administrativa

+ bonusy:

 • Jak zvládnout za rok tolik, co jiní ne za život
 • 2-miliónová případová studie Digital Summit

2 TÝDENNÍ INTENZIVNÍ ONLINE KURZ BIOCHEMIE za 97 eur

Touto investicí získáte spoustu volného času a ušetříte peníze za množství individuálních doučování. Bude vás to stát jako třeba 5 - 8 individuálních doučování anebo jako vaše nové boty.

Tenistky

Adidas superstar

97 Eur

14 doučování, bez možnosti opakovaného přehrání

14 Individulálních lekcí

182 Eur

Přístup k online kurzu 24/7

2 TÝDENNÍ INTENZIVNÍ ONLINE KURZ BIOCHEMIE

97 Eur

nebo v CZK

Tenistky

Adidas superstar

2.490 Kč

"Klasické" doučování s průměrnou cenou 350 Kč/h

10 Individuálních lekcí

3.500 Kč

Přístup k online kurzu 24/7

2 TÝDENNÍ INTENZIVNÍ ONLINE KURZ BIOCHEMIE

2.490 Kč

UVEĎTE SEZNAM FUNKCÍ A PŘÍNOSŮ

(neprodáváme produkt, ale změnu)

A/B TESTOVÁNÍ

Bez jakýkoli dalších nástrojů můžete stránce nastavit více variant a testovat, která nejlépe konvertuje.

VYSKAKOVACÍ OKNA

MioWeb obsahuje editor a šablony vyskakovacích oken, pomocí kterých můžete podpořit prodej svých produktů.

SEO

Web i každá stránka má své SEO nastavení, které posílí vaše pozice ve vyhledávačích

FACEBOOK

Každé stránce lze nastavit facebook atributy, které ovlivňují zobrazení stránek na facebooku.

PLNĚ RESPONZIVNÍ DESIGN

Vaše stránky budou vypadat skvěle na všech typech zařízení (mobily, tablety atd.)

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

MioWeb si svámi bude povídat kompletně v češtině. Chystáme i další jazyky.

SLOVENŠTINA

Pokud si MioWeb nainstalujete na slovenský wordpress, budou stránky ve slovenštině.

ČESKÁ PODPORA

Vstřícná a rychlá uživatelská podpora vám vždy ochotně pomůže s každým problémem.

AFFILIATE

Sledovací, konverzní ale i další kódy můžete nastavit pro celý web nebo pro každou stránku.

SMARTEMAILING FORMULÁŘE

Na dva kliky teď vložíte web formulář ze SmartEmailingu přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

FAPI FORMULÁŘE

Jednoduše vložíte prodejní formulář z FAPI přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE NA MioWeb.cz

Pošleme vám přístupy do členské sekce na mioweb.cz, kde najdete videonávody a další bonusove materiály.

CENÍK

Intenzivní kurz biochemie
4600 Kč
2700 Kč
Videa teorie
Test
Studijní materiály
Objednat
Konečná cena. Nejsem plátce DPH
Kurz biochemie + genetika
100 Kč
Ročně
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.

Podrobnosti k ceníku. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

PŘIDEJTE OMEZENÍ

proč je důležité jednat teď, omezený počet kusů, omezený čas této nabídky, 
ne

ní to pro všechny (proč?), jaké zákazníky chceme a jaké ne

Už jen 0 stažení je k dispozici se slevou 25% ještě

30 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, protože tak jako na každý náš produkt, tak i na MioWeb 2.0 a SmartSelling se vztahuje 100% garance vrácení peněz. 30 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že MioWeb (SmartSelling) není pro vás, vaše peníze dostanete zpět.

VÝZVA K AKCI

Nyní klikněte níže na červené tlačítko a získáte:

 • Tvorba webu bez prográmatora
  Nezávislost na programátorech a graficích – na nikoho nečekejte, web zvládnete nyní udělat sami. Web si jednoduše pomocí námi vytvořeného vizuálního editoru skládáte jako puzzle z jednotlivých dílků – žádné programování!
 • Propojení se SmartEmailingem a FAPI
  Jednoduché propojení emalmarketingovým nástrojem Smartemailing, díky kterému můžete na svém webu sbírat kontakty a také s fakturační a prodejním systémem FAPI, který vám umožní snadno generovat prodejní formuláře a automatizovat celý proces prodeje.
 • Responzivní design
  Plně responzivní design pro mobily a tablety.

+ bonus v hodnotě 3.990,-

 • SmartSelling - modul komunikace - pro 3000 kontaktů na 6 měsíců
  Pokud chcete aby váš web uměl vybírat kontakty, budovat databázi a rovnou posílat chytré kampaně a posílat lidi na obsahové a prodejní stránky, pak si do objednávky níže přidejte položku SmartSelling. Získáte funkce SmartEmailingu + navíc hromadné posílání SMS a mnoho dalších funkcí

Nyní víte vše o tom, proč a jak tento produkt transformuje váš život.
Po vyplnění objednávky na další stránce vám přijde zálohová faktura a po jejím zaplacení
vám dojdou přístupové údaje do aplikace.
Hned poté můžete začít aplikovat postup, který jsem zde ukázal, ve vašem oboru.

UPOZORNĚNÍ

co se stane, pokud nepůjdou do akce, logické upozornění a emoční upozornění, 
náklady a ohrožení, které nastanou, pokud nepůjdou do akce

PŘIPOMENUTÍ

PS: nebo informace “pod čarou” - shrnutí v několika větách:
pro koho, proč, co získají, přínos a akce

Nejčastěji kladené otázky

Jak to vlastně funguje? Co dostanu po zaplacení?

MioWeb 2.0 je šablona pro Wordpress. To znamená že po zaplacení dostanete soubor s touto šablonou, který si potom můžete nainstalovat na svůj hosting kde máte nainstalovaný Wordpress.

Platí se MioWeb 2.0 pravidelně každý měsíc/rok nebo jen jednorázově?

Máme pro Vás dobrou zprávu: MioWeb si zakoupíte jednorázově a pak je navždy váš. Žádné měsíční/roční poplatky za využívání jako to mají některé konkurenční systémy. Pouze podpora a aktualizace jsou zpoplatněny ročním paušálem (990 / 1990 / 3990 Kč dle tarifu výše). První rok je zdarma a potom si je můžete a nemusíte prodloužit.

Umí MioWeb mailovat resp. prodávat?

Sám o sobě ne. Abyste mohli dělat profesionálně emailmarketing a prodávat pomocí automatických prodejních formulářů, je třeba si dokoupit SmartEmailing a FAPI (nebo obdobné nástroje). Smart a FAPI jsou na dva kliky propojitelné s MioWebem. Jako majitelé MioWebu máte na oba nástroje nárok na slevu. Řekněte si o ni mailem na pomoc@platforma20.cz

Co znamená v ceníku "možno použít na X webů"?

Šablona MioWebu, kterou si po zaplacení stáhnete je svázána s vaší doménou. Pokud si koupíte např. MW Start pro 1 web, znamená to, že šablonu budete moct použít jen na jedné doméně.

Co všechno potřebuju k tomu abych mohl s MioWebem pracovat?

MioWeb 2.0 je Wordpress šablona kterou je potřeba nainstalovat na váš hosting. Prvním krokem je tedy zřízení domény a hostingu. Na hosting je potřeba nainstalovat Wordpress a aktivovat na něm MioWeb. Při zakoupení MioWebu obdržíte přístup do členské sekce, kde naleznete videonávody, jak si vše krok za krokem zařídit a nainstalovat.

Co se stane po roce, když mi vyprší aktualizace a podpora?

Web resp. weby, které jste si vytvořili na MioWebu, budou samozřejmě fungovat dále. Volitelně si budete moct podporu i aktualizace prodloužit na další rok.

(Nic neriskujete - pokud se během 30ti dní nenadchnete pro MioWeb, bez ptaní vám peníze vrátíme)

Pokud si nejste jistí tím, zda je MioWeb vhodný pro váš typ podnikání,
nebo máte jiné dotazy, volejte ještě kdykoliv do půlnoci na 111 222 333.